Chcesz kupić Honora 9? Zrób to na vMall - oszczędzisz kilkaset złotych i dostaniesz opaskę gratis
Honor 9 (fot. Honor)

Chcesz kupić Honora 9? Zrób to na vMall – oszczędzisz kilkaset złotych i dostaniesz opaskę gratis

Jesteśmy świeżo po europejskiej premierze Honora 9. Ale chociaż na pierwsze, polskojęzyczne recenzje musimy jeszcze trochę poczekać (Kasia już się wzięła do roboty), możemy już teraz założyć, że jest to bardzo ciekawe urządzenie. Mam na myśli nie tylko jego specyfikację techniczną, ale również poprzeczkę, którą wysoko zawiesił mu poprzednik. W porównaniu z nim, Honor 9 zadebiutuje w nieco wyższej cenie. Mamy jednak dla Was sposób, dzięki któremu zaoszczędzicie kilkaset złotych i przy okazji załapiecie się na gratis o niemałej wartości.

Honor 8 kosztował w Polsce „na start” 1999 złotych, a więc o 200 złotych mniej niż Honor 9. Rzecz jasna, biorąc pod uwagę rynkowe ceny innych urządzeń, cena tego ostatniego wciąż nie wygląda na mocno wygórowaną. Za niemal bliźniaczego Huawei P10 (porównanie obu modeli możecie zobaczyć tutaj) trzeba dla przykładu zapłacić 2699 złotych. Jeżeli jednak można zaoszczędzić, to dlaczego nie skorzystać?

Kluczem do tego może być vMall, czyli oficjalny sklep Huawei i Honor. Honor 9 jest tam już dostępny, na dodatek z zaprezentowaną dzisiaj również w Berlinie opaską Honor Band 3. Jak wygląda to cenowo? Otóż – na przykładzie niemieckiej wersji serwisu – za sam smartfon musimy zapłacić 429,90 euro. W przeliczeniu na złotówki otrzymujemy równowartość około 1814 złotych. Do tego należy doliczyć jeszcze koszt przesyłki, który w tym przypadku wynosi 33,92 euro (~143 złotych). Razem wychodzi więc ~1960 złotych, czyli jest o 240 złotych mniej. Dostępna jest niebieska i srebrna wersja kolorystyczna.

Ale nie można zapominać o dołączonej do zestawu opasce. Otrzymacie ją jako gratis, podczas gdy normalnie kosztuje ona 69 euro. Tak więc nie dość, że dzięki tej ofercie na samym smartfonie oszczędzicie ponad 200 złotych, to jeszcze stoi przed Wami szansa zgarnięcia prezentu o wartości ponad 300 złotych. Brzmi nieźle, prawda?

Minusy? Tak naprawdę na horyzoncie pokazuje się jeden. Mianowicie, kupujecie co prawda urządzenie z oficjalnej dystrybucji i rzecz jasna możecie korzystać z europejskiej gwarancji, lecz smartfon musiałby jednak zostać odesłany do niemieckiego serwisu marki. Czy to dla Was duża wada, to już musicie ocenić sami. Według mnie, jeżeli macie w planach zakup Honora 9, to ofertę vMall powinniście przynajmniej dobrze przemyśleć. Potrzebny link znajdziecie w źródle.

Na koniec jeszcze jedno info: jeśli zdecydujecie się nabyć Honora 9 za pośrednictwem vMall, to jeżeli wypełnicie po otrzymaniu smartfona odpowiedni formularz, otrzymacie dodatkowo zwrot 30 euro. Czyli łącznie za wszystko wyjdzie Wam nie ~1960 złotych, a ~1830 złotych. Oferta ważna jest do 11 lipca 2017 roku.

Źródło: vMall