Są nowe gadżety od Honora: opaska Band 3 i słuchawki Monster - Tabletowo.pl

Są nowe gadżety od Honora: opaska Band 3 i słuchawki Monster

Podczas konferencji prasowej w Berlinie można było dziś być świadkiem nie tylko europejskiej premiery Honora 9, ale też nowych akcesoriów tego producenta. Wśród nich mamy kolejną generację smartbanda firmy, słuchawki powstałe przy współpracy z marką Monster oraz słuchawki Bluetooth dla sportowców.

Honor Band 3

Jak się okazało, Honor Band 3 to nie to samo urządzonko, które trafiło niedawno na rynek chiński – Honor Band A2. Wzornictwo najnowszego wearable może się podobać – opaska wydaje się być dość wąska a większa część jej – nazwijmy to – frontu stanowi czarno-biały ekran. Pod nim znajdziemy przycisk służący do poruszania się po interfejsie. Elastyczne, gumowane paski występują w trzech odmianach kolorystycznych: pomarańczowym, niebieskim i czarnym.

Tabletowo.pl Są nowe gadżety od Honora: opaska Band 3 i słuchawki Monster Akcesoria Huawei Nowości Wearable

Band 3 stara się być dość prostym urządzeniem – wbudowanego GPS-u tu nie ma, ale za to jest czujnik tętna, przyśpieszeniomierz i czujnik podczerwieni, który wykrywa, kiedy mamy opaskę na ręce. Do tego da się w niej pływać: jest wodoszczelna (do 50m).

Tabletowo.pl Są nowe gadżety od Honora: opaska Band 3 i słuchawki Monster Akcesoria Huawei Nowości Wearable

Fit-opaska Honora wyświetla też powiadomienia ze smartfona i będzie mogła śledzić cykl naszego snu. Są dwie wersje Band 3: jedna obsługuje NFC, a druga nie, choć nie wiadomo jeszcze czy obie opcje będą dostępne w Europie, czy też tylko jedna.

Najlepsze, że tracker fitness ma wytrzymywać nawet do 30 dni na jednym ładowaniu baterii. Szacowana długość działania trzykrotnie się zmniejsza przy scenariuszu, w którym używamy czujnika tętna.

Opaska obsłuży Androidy od wersji 4.4 wzwyż, jak też iOS 8 i nowsze. Band 3 wyceniono na 69 euro.

Słuchawki Honor Monster i Honor Sport

Tabletowo.pl Są nowe gadżety od Honora: opaska Band 3 i słuchawki Monster Akcesoria Huawei Nowości Wearable

Innym akcesorium są słuchawki, z których pierwszą zaprezentowaną parą są Honor Monster. Chińczycy podjęli widać współpracę z gigantem przemysłu sprzętów muzycznych, czego efektem są właśnie te pchełki. Podobno zapewniają realistyczny dźwięk 3D i korzystają z technologii Pure Monster Sound i Huawei’s Super Wide Sound. Ich nazwy ewidentnie wskazują, które patenty są czyje. Oprócz tego obiecuje się dobre wzmocnienie dźwięku a także tuning tonów, wraz z mikrofonem HiFi (do wyraźnych połączeń) i regulacją głośności.

Słuchawki Honor Monster będzie można kupić za 49 euro wraz z trzema rozmiarami żelek do uszu, wybierając spośród trzech kolorów: niebieskiego, białego i czarno-czerwonego.

Tabletowo.pl Są nowe gadżety od Honora: opaska Band 3 i słuchawki Monster Akcesoria Huawei Nowości Wearable

Honor zaprezentował też inne słuchawki Bluetooth o nazwie Sport, sugerującej jednoznacznie, do jakiej grupy firma zamierza trafić z tym akcesorium. Bateria o pojemności 137 mAh ma wystarczyć na jedenaście godzin odtwarzania. Norma „potoodporności” IPX5 ma zapewnić użytkowników, że słuchawki nie ulegną uszkodzeniu nawet podczas bardzo wymagających treningów. Za Honor Sport trzeba dać 69 euro.

Ktoś jest chętny na zakup premierowych gadżetów? :)

źródło: PhoneArena, AndroidCentral, @KatarzynaPura

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona