Honor 4X również dostał mniejszą aktualizację | Tabletowo.pl

Honor 4X również dostał mniejszą aktualizację

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze jakiś czas temu firmie Huawei można było zarzucić brak wsparcia – pisałam tak zaledwie wczoraj. Tymczasem P8 i P8 Lite dostały już Androida 6.0 Marshmallow, a P9 i P9 Lite – pierwsze aktualizacje oprogramowania. Okazuje się, że tani Honor 4X również otrzymał nowszą wersję systemu, wprowadzającą kilka pomniejszych nowości.

Aktualizacja pojawiła się wczoraj, o czym w komentarzach informował nas DanSlenders. Oznaczona jest numerem Che2-L11C432B560 i wprowadza – poza standardowymi poprawkami bezpieczeństwa i wydajności – również tryb manualny w aparacie, którego użytkownikom Honora 4X mogło brakować.

Z listy zmian dowiadujemy się również o usunięciu problemu z nieoczekiwanym zamykaniem aplikacji Gmail oraz usunięciu błędów polegających na nieprawidłowym tłumaczeniu pewnym elementów interfejsu użytkownika (dokładnie tak samo, jak wczoraj w Huawei P9 Lite).

Jeśli jesteście użytkownikami Honora 4X, powiadomienie o dostępności nowej wersji oprogramowania od wczoraj powinno na Was czekać na belce powiadamiającej. Jeśli go tam nie ma, możecie wymusić sprawdzenie wersji w ustawieniach.

źródło: DanSlenders i Maciek – dzięki!

Polecamy również

Recenzja Honora 4X

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona