Hitman 2016 za darmo w Epic Games Store

Macie dość indyków od Epic Games Store? No to pora na darmowy tytuł AAA!

Nie da się ukryć, że ostatnio lwia część gier rozdawanych za darmo w Epic Games Store to małe produkcje niezależne. W znakomitej większości są to co prawda tytuły dobre lub nawet bardzo dobre (takie, jak chociażby ostatnie Enter the Gungeon), ale wielu graczy może oczekiwać nieco większych produkcji. Dziś więc mam coś dla nich!

Hitman (2016)

Odnoszę wrażenie, że Hitman z 2016 roku nie cieszy się tak wielką popularnością, jak powinien. A naprawdę powinien, bo to kawał świetnej gry. Oczywiście skradanki to nie gry dla każdego, ale w swoim gatunku Hitman jest wręcz bezkonkurencyjny.

Odsłona z 2016 roku charakteryzuje się niespotykaną jak dotąd dowolnością w wykonywaniu zleceń, a także bardzo wysoką jakością produkcyjną. Spójrzcie zresztą sami na oprawę graficzną, która jest niczym wisienka na torcie całej gry. Niedawno zapowiedziano również trzecią część nowego Hitmana oraz specjalną wersję na gogle VR.

Minimalne wymagania Hitmana prezentują się następująco:

System operacyjny:64-bitowy Windows 7
Procesor:Intel Core i5-2500K 3,3 GHz lub AMD Phenom II X4 940
Pamięć RAM:8 GB
Wolne miejsce na dysku:50 GB
Karta graficzna:NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870

Hitman oferuje polską wersję językową w postaci napisów i jest dostępny tylko na komputery z systemem Windows.

Shadowrun Collection

Rozdawnictwo Epica jednak na samym łysym zabójcy się nie kończy – firma oferuje jeszcze jedną grę, a nawet nie tyle jedną, co ich całą kolekcję. Na Shadowrun Collection składają się aż trzy produkcje: Shadowrun Returns, Shadowrun Dragonfall — Director’s Cut i Shadowrun Hong Kong — Extended Edition.

Wszystkie trzy tytuły to wysoko oceniani przedstawiciele izometrycznych gier RPG osadzonych w futurystycznym świecie. Gry z serii Shadowrun charakteryzują się bardzo ciekawą historią, a także specyficzną oprawą audiowizualną. Na minus jednak brak polskiej wersji językowej.

Hitman i Shadowrun Collection możecie pobrać ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio z aplikacji sklepu.

Hitman i Shadowrun Collection będą dostępne za darmo w Epic Games Store do 3 września 2020 roku. Tego dnia, o godzinie 17:00, zostaną udostępnione kolejne darmowe tytuły.

Oprócz wspomnianych dwóch gier, zgodnie z zapowiedziami udostępniono też kolejny epizod 3 out of 10, o którym więcej informacji znajdziecie na Tabletowo.

Polecamy również: