Google zaprasza na konferencję „Made by Google”, na której ujrzymy nowe Pixele

Oprócz smartfonów zobaczymy także inne urządzenia

Google oficjalnie zaprosiło media na swoją kolejną konferencję „Made by Google” odbywającą się 15 października w Nowym Jorku. Przez ostatnie parę lat najnowsze smartfony z rodziny Pixel były prezentowane właśnie na niej. Potwierdziły się zatem przecieki sprzed paru dni.

Na zaproszeniu widnieje napis „Przyjdź i zobacz parę nowych rzeczy zrobionych przez Google”. Oprócz Pixela 4 i Pixela 4 XL, które są chyba najgorzej zachowanymi tajemnicami tego roku, możemy również spodziewać się kontynuacji Pixelbooka z 2017 roku jak i nowych głośników Google Home w postaci – na przykład – Google Nest Mini.

Reklama

Żadna tajemnica

Same smartfony Pixel 4 i Pixel 4 XL nie były mocno skrywane nawet przez Google. Już w czerwcu firma ta na swoim Twitterze potwierdziła wygląd swojego najnowszego smartfona, którego od paru dni można podziwiać na dziesiątkach zdjęć w internecie. Producent sam poinformował również, że nowe Pixele będziemy odblokowywać poprzez skanowanie twarzy podobne do Face ID, a samymi smartfonami będziemy mogli sterować bezdotykowo. Tak natomiast prezentują się najważniejsze ich parametry:

  • Wyświetlacze 5.7 cala FHD/6.23 cala WQHD z odświeżaniem 90 Hz
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 855
  • 6 GB RAM
  • Baterie 2800 mAh/3700 mAh
  • Brak rozszerzalnej pamięci i brak 3.5 mm minijack
  • Podwójne główne aparaty (zwykły i teleobiektyw)

Więcej o wyciekłej specyfikacji możecie przeczytaj TUTAJ. Konferencja „Made by Google” rozpocznie się o godzinie 16 czasu polskiego. Możecie ją oglądać na żywo na platformie YouTube pod TYM linkiem.

https://www.youtube.com/watch?v=KnRbXWojW7c

Źródła: Twitter madebygoogle TheVerge Pocket-Lint