Google zaprasza na konferencję „Made by Google”, na której ujrzymy nowe Pixele | Tabletowo.pl

Google zaprasza na konferencję „Made by Google”, na której ujrzymy nowe Pixele

Oprócz smartfonów zobaczymy także inne urządzenia

Dołącz do dyskusji 0

Google oficjalnie zaprosiło media na swoją kolejną konferencję „Made by Google” odbywającą się 15 października w Nowym Jorku. Przez ostatnie parę lat najnowsze smartfony z rodziny Pixel były prezentowane właśnie na niej. Potwierdziły się zatem przecieki sprzed paru dni.

Na zaproszeniu widnieje napis „Przyjdź i zobacz parę nowych rzeczy zrobionych przez Google”. Oprócz Pixela 4 i Pixela 4 XL, które są chyba najgorzej zachowanymi tajemnicami tego roku, możemy również spodziewać się kontynuacji Pixelbooka z 2017 roku jak i nowych głośników Google Home w postaci – na przykład – Google Nest Mini.

Żadna tajemnica

Same smartfony Pixel 4 i Pixel 4 XL nie były mocno skrywane nawet przez Google. Już w czerwcu firma ta na swoim Twitterze potwierdziła wygląd swojego najnowszego smartfona, którego od paru dni można podziwiać na dziesiątkach zdjęć w internecie. Producent sam poinformował również, że nowe Pixele będziemy odblokowywać poprzez skanowanie twarzy podobne do Face ID, a samymi smartfonami będziemy mogli sterować bezdotykowo. Tak natomiast prezentują się najważniejsze ich parametry:

  • Wyświetlacze 5.7 cala FHD/6.23 cala WQHD z odświeżaniem 90 Hz
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 855
  • 6 GB RAM
  • Baterie 2800 mAh/3700 mAh
  • Brak rozszerzalnej pamięci i brak 3.5 mm minijack
  • Podwójne główne aparaty (zwykły i teleobiektyw)

Więcej o wyciekłej specyfikacji możecie przeczytaj TUTAJ. Konferencja „Made by Google” rozpocznie się o godzinie 16 czasu polskiego. Możecie ją oglądać na żywo na platformie YouTube pod TYM linkiem.

Źródła: Twitter madebygoogle TheVerge Pocket-Lint

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona