Glovo kurier dostawca na rowerze
źródło: Glovo

Glovo od dziś dostarczy Ci też zakupy ze sklepu Homla

Z jednej strony Glovo jest konkurencją dla m.in. Pyszne.pl i Uber Eats, ale z drugiej oferuje znacznie bogatszy wachlarz usług niż tylko dostarczanie jedzenia z restauracji. Od dziś rozszerzył się on o dostawy artykułów wyposażenia wnętrz ze znanego sklepu Homla.

Dostawa do domu jest wygodna, szybka i niedroga

Aplikacje, za pośrednictwem których można zamawiać prosto do domu jedzenie z restauracji i innych miejsc, cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów w Polsce, szczególnie że regularnie pojawiają się kody rabatowe, dzięki którym można zaoszczędzić. Ponadto na przykład Pyszne.pl pozwala zbierać pieczątki, które następnie można wymienić na rabat w restauracji, a także punkty, za które użytkownicy mogą dostać bez dodatkowych opłat benefity na platformach partnerskich (na przykład Booking.com) oraz kody rabatowe do 15 złotych na Pyszne.pl.

Ten medal ma jednak dwie strony – podczas gdy klienci chwalą sobie wygodę i prostotę składania zamówienia, restauratorzy nie zawsze są zadowoleni z polityki platform, za pośrednictwem których świadczą swoje usługi. Niejednokrotnie pojawiały się zarzuty o niekorzystne warunki współpracy, ale jednocześnie osoby prowadzące restauracje zdają sobie sprawę, że nie dotrą do takiej rzeszy klientów własnym sumptem. Mimo to nierzadko zdarza się, że klienci mogą składać też zamówienia za pośrednictwem własnych stron restauracji bez dodatkowych opłat transakcyjnych i/lub za dostawę.

Kurier Glovo dostarczy Ci również artykuły wyposażenia wnętrz ze sklepu Homla

Homla prowadzi własny sklep internetowy i obecnie deklaruje szybką wysyłkę w ciągu maksymalnie 24 godzin. Dostawa jest darmowa przy zamówieniach od 199 złotych. Nie wszyscy jednak mogą lub chcą tyle czekać – tutaj z pomocą przychodzi od dziś Glovo, choć aktualnie w dość mocno ograniczonym zakresie.

Bo choć rozpoczęcie współpracy niewątpliwie jest dużym wydarzeniem, gdyż Homla to pierwsza firma z branży home&decor, dostępna w Glovo w Polsce, to jednocześnie początkowo dostawa będzie realizowana wyłącznie na terenie Warszawy oraz Janek. Początkowo, bowiem obie marki wspólnie pracują nad rozszerzeniem współpracy o kolejne miasta.

Glovo Homla współpraca nowość
źródło: Glovo

W aktualnie dostępnych lokalizacjach klienci będą mogli wybierać spośród aż 450 artykułów wyposażenia wnętrz i zamówić je z ekspresową dostawą pod drzwi. Idealne rozwiązanie w przypadku niespodziewanej wizyty nadprogramowej liczby gości, gdy okaże się, że brakuje talerzy albo sztućców dla wszystkich lub po prostu metoda na bezstresowe zakupy w swoim tempie – w końcu przebijanie się przez pół miasta nie dla wszystkich jest wymarzoną wizją spędzenia czasu, tak samo jak tłoczenie się wśród innych ludzi, którzy też przyjechali coś kupić.