Gdzie obejrzeć dzisiejszą konferencję Apple? (+ zapowiedź live bloga)

Dzisiejszego wieczoru Apple przedstawi światu swoje nowe urządzenia. Liczymy przede wszystkim na premierę kolejnego iPada z ekranem o przekątnej 9,7″ (mniejszego iPada Pro lub iPada Air 3) oraz małego iPhone’a SE.

Wieczorną konferencję będzie można oglądać bezpośrednio na stronie Apple – tutaj. Wymagane jest jednak posiadanie urządzenia Apple z iOS w wersji 7.0 lub nowszej z przeglądarką Safari – iPhone’a, iPada lub iPoda, komputera Mac z OS X minimum 10.8.5 z Safari 6.0.5 lub nowszym, albo Apple TV drugiej, trzeciej i czwartej generacji.

Użytkownicy komputerów z Windowsem oficjalnie mogą obejrzeć event wyłącznie na Windows 10 w przeglądarce Edge. Ale można to obejść i skorzystać z bezpłatnego programu VLC – wystarczy skorzystać ze ścieżki http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/1603kjbnadcpjhbasdvpjbasdvpjb/m3u8/atv_mvp.m3u8?t=YWxpc2FtaXg=

Poniżej możecie zobaczyć jak to zrobić:

Ale jeśli nie chcecie tylko oglądać konferencji, a móc komentować ją na bieżąco, zapraszamy na naszego live bloga!

Pierwszy raz z dobrodziejstwa live bloga skorzystaliśmy kilka lat temu, a ostatnio – przy okazji targów MWC 2016 – postanowiliśmy wrócić do tej formy przekazywania Wam najważniejszych informacji z jednego wydarzenia w jednym miejscu. Tak też postanowiliśmy zrobić z konferencją Apple, która już dziś wieczorem.

Przed godziną 18 (początek konferencji) zostanie opublikowany osobny wpis, w którym znajdziecie live blog z konferencji. Aktualizacja: live blog jest tutaj.

Tymczasem dajcie znać w komentarzach czego spodziewacie się po dzisiejszych nowościach Apple!