Ważne

Nowego iPada poznamy 21 marca – Apple zaprasza na konferencję

Dwa razy w roku Apple przedstawia światu swoje mobilne nowości – wiosną i jesienią. Podczas ostatniej konferencji we wrześniu poznaliśmy iPada Pro z Apple Pencil oraz iPhone’a 6S i 6S Plus. Pół roku później mają zadebiutować natomiast kolejne nowości. Kiedy konkretnie?

Na temat daty kolejnej konferencji Apple dotychczas pojawiło się kilka informacji, jednak to ta z niniejszego wpisu jest już oficjalną, potwierdzoną przez sam koncern z Cupertino. Wczorajszego wieczoru bowiem Apple zaczęło wysyłać zaproszenia na to właśnie wydarzenie.

Czego możemy się spodziewać? Niemal pewna wydaje się premiera kolejnego tabletu, którym – jeśli wierzyć wcześniejszym plotkom – ma nie być iPad Air 3, a mniejszy iPad Pro. Wszystko za sprawą tego, że ma nawiązywać, zarówno parametrami, jak i wzornictwem (łącznie z czterema głośnikami) do 12,9-calowego urządzenia.

Do tego możemy oczekiwać premiery iPhone’a SE, którego ekran ma mieć przekątną 4″ oraz, być może, jakichś nowości związanych z odświeżeniem Apple Watch.

źródło: engadget

Komentarze

 • Anty no life :)

  Serio, kogos jeszcze interesuja zwykle tablety, w dotatku na systemie mobilnym? Niema juz innych zabawek dla dzieci? Sam korzystalem przez rok z tab s 10,5 oraz ipada mini 3 i powiem szczerze… o ile 8 calowe tablety niemaja dla mnie sensu, o tyle 10tki nadaja sie do zabawy. Rozumiem kupic surface pro, czy yoga 2 na windzie z klawiatura. Juz nawet samsung poszedl po rozum ze swoim tab s pro, a w slad za nim huawei ( tylko oboje cene dali w kosmoj jakby te urzadzenia byl czyms nadzwyczajnym).
  Tylko hybrydy!:)

  • internet trolling & co

   mnie interesują! używam jako telefonu, nie mam już zwykłego. Choć gdyby telefony były wielkości i grubości karty kredytowej to chętnie wrócę (coś jak w youtube.com/watch?v=nOU_t4bqEJg). Aha, 10” akurat nie ma najmniejszego sensu: zbyt nieporęczne, 8” jest boskie

   • Kuba

    Przydałyby się takie cuda – najlepiej już teraz ! :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona