Ważne

Nowego iPada poznamy 21 marca – Apple zaprasza na konferencję

Dwa razy w roku Apple przedstawia światu swoje mobilne nowości – wiosną i jesienią. Podczas ostatniej konferencji we wrześniu poznaliśmy iPada Pro z Apple Pencil oraz iPhone’a 6S i 6S Plus. Pół roku później mają zadebiutować natomiast kolejne nowości. Kiedy konkretnie?

Na temat daty kolejnej konferencji Apple dotychczas pojawiło się kilka informacji, jednak to ta z niniejszego wpisu jest już oficjalną, potwierdzoną przez sam koncern z Cupertino. Wczorajszego wieczoru bowiem Apple zaczęło wysyłać zaproszenia na to właśnie wydarzenie.

Czego możemy się spodziewać? Niemal pewna wydaje się premiera kolejnego tabletu, którym – jeśli wierzyć wcześniejszym plotkom – ma nie być iPad Air 3, a mniejszy iPad Pro. Wszystko za sprawą tego, że ma nawiązywać, zarówno parametrami, jak i wzornictwem (łącznie z czterema głośnikami) do 12,9-calowego urządzenia.

Do tego możemy oczekiwać premiery iPhone’a SE, którego ekran ma mieć przekątną 4″ oraz, być może, jakichś nowości związanych z odświeżeniem Apple Watch.

źródło: engadget

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona