Ważne

MWC 2016 na żywo – relacja z targów w jednym miejscu

Witajcie! Targi MWC 2016 już się rozpoczęły. Wczoraj odbyły się pierwsze konferencje prasowe i poznaliśmy pierwsze mobilne nowości kilku producentów. W tym wpisie, aktualizowanym na bieżąco, postaramy się Wam zebrać wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Moja relacja “na żywo” zawsze odbywa się bezpośrednio na Twitterze (łatwiej, szybciej i wygodniej), skąd dopiero po zebraniu większej ilości materiału publikuję wpis na Tabletowo. Stąd też decyzja o odpaleniu w tym roku relacji live tutaj – bo to samo mogę przecież wrzucać Wam tutaj, bo nie każdy chce/potrzebuje obserwować nas w Social Media.

To będzie miejsce, by informować Was o rzeczach, o których normalnie – w osobnych wpisach – byśmy nie napisali. Będę wrzucać ciekawostki z samych targów, czyli bezpośrednio ze stoisk producentów. Z całą ekipą natomiast będziemy dorzucać też linki do publikowanych wpisów oraz do wideo, które będzie pojawiało się na kanale. No dobrze, tyle teorii. Mam nadzieję, że ta forma relacji przypadnie Wam do gustu.

[livedojo id=”1″]

Komentarze

 • uru28

  Podoba mi się że Sony dostrzega zmiany i to co nam “przepada” w związku z nowoczesnymi technologiami, oraz że stara się reagować, choć dopinana kamera….No nie wiem…

 • Dżordż Klóni

  Bardzo proszę o informacje na temat ZUK Z2. Mam nadzieję, że Lenovo wystawia swoje nowe dzieło na tych targach

 • Dżordż Klóni
 • Dżordż Klóni

  Niezależne źródła podają, że ZUK wprawdzie nie ma swojego stanowiska na MWC16, ale ZUK Z2 i tak może zostać zaprezentowany na stanowisku Lenovo czy Qualcomm

 • lomax

  Kiedy recenzja Surface Book???

 • blue

  LG G5 wg mnie paskudny:-) ale oczywiście kwestia gustu. Samsung zapowiada się faktycznie ciekawie ale osobiście nie odważę się już kupić sprzętu tej firmy ze względu na liczne problemy w postaci lagów, zwiech, wariujących przycisków i wielu innych… Sony wygląda obiecująco.

 • Dżordż Klóni

  dzień doberek, czekamy niecierpliwie na jakieś szokujące newsy ;) Może coś o ZUK z2? :D

 • Marcin Wojciechowski

  Kasiu a czy znajdziesz czas na odwiedzenie stoiska firmy Wolder? Tam są notebooki i laptopy z systemem Remix OS i z tego co piszą na Spiderswebie to Remix OS działą wręcz rewelacyjnie! Mam nadzieję, że zajrzysz tam i zrobisz prezentację. Remix OS jest chyba tego warty.

  • Marcin, ale nas nie interesują laptopy :) Remix OS nie jest stricte mobilnym systemem.

   • Marcin Wojciechowski

    Kasiu ale Remix OS nie jest systemem tylko laptopowym bowiem wyposażone zostały w niego tablety takie jak: Jide Remix Tablet, Cube i6, i7 oraz i 10 a także Teclast Air III i tablety Ondy. Pozatym jest on dostępny dla tabletów Nexus 9 i 10. Dlatego prosiłem, żebyś zwróciła uwagę właśnie na tablety tym systemem. Poza tym zawsze można na podstawie laptopów sprawdzić jak Remix OS działa bo w końcu system jest rozwijany i dojrzewa (Remix 2.0).

    • Jak jesteś ciekawy samego Systemu Remix OS to można go sobie już zainstalować na własnym komputerze :) Już 1 marca wychodzą z fazy alfa do beta http://www.jide.com/en/remixos-for-pc :)

     • Marcin Wojciechowski

      Mój komputer chyba nie do końca spełnia wymagania Remix OS…

 • Kewin Karlos

  Pytanie takie mam – czy był tam ktoś z Polski poza dziennikarzami?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona