promocja Samsung Galaxy S20 Galaxy Watch Active 2 gratis
źródło: Samsung

Jak kupisz Galaxy S20, to Samsung da ci za darmo Galaxy Watch Active

Tydzień bez promocji na smartfony Samsunga jest tygodniem straconym. Południowokoreański producent ponownie przygotował specjalną ofertę dla klientów, którzy kupią flagowca z serii Galaxy S20 – mogą oni liczyć na prezent w postaci smartwatcha Galaxy Watch Active.

Czas niewątpliwie działa na niekorzyść smartfonów z rodziny Galaxy S20. Od momentu ich oficjalnej premiery minęło już blisko pięć miesięcy i w międzyczasie zdążyło zadebiutować mnóstwo high-endów innych marek. Klienci mają więc w czym wybierać, ale Samsung stara się o to, aby decydowali się oni na zakup właśnie którejś z najnowszych eSek.

W tym celu południowokoreański producent regularnie przygotowuje atrakcyjne promocje – było już 400 złotych ekstra w ramach akcji Samsung Odkup, 500 złotych zwrotu przelewem na konto oraz słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds+ w prezencie.

W ramach najnowszej promocji, po zakupie smartfona z serii Galaxy S20 klienci mogą dostać w prezencie smartwatch Galaxy Watch Active.

Promocja: Galaxy Watch Active za darmo po zakupie Galaxy S20

Aby skorzystać z przygotowanej przez Samsunga promocji, należy kupić wybrany smartfon z tegorocznej odsłony serii Galaxy S w okresie od 6 lipca do 26 lipca 2020 roku. Co bardzo ważne, trzeba to zrobić u autoryzowanego partnera producenta, na przykład w sklepie Media Expert.

W następnej kolejności najpóźniej do 29 lipca 2020 roku należy aktywować zakupiony smartfon (tj. włączyć go z włożoną do niego kartą SIM polskiego operatora) i zalogować się do aplikacji Samsung Members, a później kliknąć w baner promocyjny informujący o przygotowanej przez Samsunga specjalnej ofercie.

Ostatnim krokiem jest wypełnienie formularza, w którym należy podać m.in. IMEI i datę zakupu urządzenia oraz dołączyć dowód jego nabycia (może to być paragon bądź faktura). Co najważniejsze, trzeba to zrobić do 31 lipca 2020 roku!

Jeżeli klient spełni ww. warunki uczestnictwa w promocji, po weryfikacji formularza (Samsung rezerwuje sobie na to do 7 dni), otrzyma on w ciągu 10 dni kalendarzowych smartwatch Galaxy Watch Active w kolorze srebrnym.

Pula prezentów jest ograniczona do 7000 sztuk.

Regulamin promocji „Galaxy S20 z Galaxy Watch Active” (PDF)