promocja Samsung Galaxy S20 Galaxy Watch Active 2 gratis
źródło: Samsung

Jak kupisz Galaxy S20, to Samsung da ci za darmo Galaxy Watch Active

Ostatnia aktualizacja:

Tydzień bez promocji na smartfony Samsunga jest tygodniem straconym. Południowokoreański producent ponownie przygotował specjalną ofertę dla klientów, którzy kupią flagowca z serii Galaxy S20 – mogą oni liczyć na prezent w postaci smartwatcha Galaxy Watch Active.

Czas niewątpliwie działa na niekorzyść smartfonów z rodziny Galaxy S20. Od momentu ich oficjalnej premiery minęło już blisko pięć miesięcy i w międzyczasie zdążyło zadebiutować mnóstwo high-endów innych marek. Klienci mają więc w czym wybierać, ale Samsung stara się o to, aby decydowali się oni na zakup właśnie którejś z najnowszych eSek.

W tym celu południowokoreański producent regularnie przygotowuje atrakcyjne promocje – było już 400 złotych ekstra w ramach akcji Samsung Odkup, 500 złotych zwrotu przelewem na konto oraz słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds+ w prezencie.

W ramach najnowszej promocji, po zakupie smartfona z serii Galaxy S20 klienci mogą dostać w prezencie smartwatch Galaxy Watch Active.

Promocja: Galaxy Watch Active za darmo po zakupie Galaxy S20

Aby skorzystać z przygotowanej przez Samsunga promocji, należy kupić wybrany smartfon z tegorocznej odsłony serii Galaxy S w okresie od 6 lipca do 26 lipca 2020 roku. Co bardzo ważne, trzeba to zrobić u autoryzowanego partnera producenta, na przykład w sklepie Media Expert.

W następnej kolejności najpóźniej do 29 lipca 2020 roku należy aktywować zakupiony smartfon (tj. włączyć go z włożoną do niego kartą SIM polskiego operatora) i zalogować się do aplikacji Samsung Members, a później kliknąć w baner promocyjny informujący o przygotowanej przez Samsunga specjalnej ofercie.

Ostatnim krokiem jest wypełnienie formularza, w którym należy podać m.in. IMEI i datę zakupu urządzenia oraz dołączyć dowód jego nabycia (może to być paragon bądź faktura). Co najważniejsze, trzeba to zrobić do 31 lipca 2020 roku!

Jeżeli klient spełni ww. warunki uczestnictwa w promocji, po weryfikacji formularza (Samsung rezerwuje sobie na to do 7 dni), otrzyma on w ciągu 10 dni kalendarzowych smartwatch Galaxy Watch Active w kolorze srebrnym.

Pula prezentów jest ograniczona do 7000 sztuk.

Regulamin promocji „Galaxy S20 z Galaxy Watch Active” (PDF)