Galaxy C5 prezentuje się na renderach z każdej strony. I to we wszystkich czterech kolorach

Już jutro Samsung zaprezentuje Galaxy C5 oraz Galaxy C7. Jednak już dzisiaj mamy możliwość przyjrzeć się z każdej strony mniejszemu z ww. dwójki. I to aż w czterech różnych wariantach kolorystycznych.

Galaxy C5 i Galaxy C7 będą kolejnymi smartfonami w portolio Samsunga, które mają metalowe obudowy. Podobnie, jak przedstawiciele serii Galaxy A, ulokują się na średniej półce. Z pełną specyfikacją obu modeli możecie zapoznać się w tym wpisie (mniejszy z nich „zawitał” także do TENAA). Jeśli natomiast chodzi o ceny, to mają się one rozpoczynać od 2199 juanów chińskich (Galaxy C5 32 GB), a kończyć na 2799 junuach chińskich (Galaxy C7 64 GB). Pełna rozpiska (pamiętajcie, że jeszcze nie potwierdzona) jest tutaj.

Przejdźmy więc do samego wyglądu. Jak wspomniałem, mamy okazję przyjrzeć się Galaxy C5 ze wszystkich stron, a do tego we wszystkich wariantach kolorystycznych, jakie trafią na rynek. Galaxy C7 od swojego mniejszego brata powinien różnić się tylko wielkością – design w obu przypadkach powinien pozostać taki sam.

A więc – miłego oglądania :)

Samsung Galaxy C5 Silver

Samsung Galaxy C5 Grey

Samsung Galaxy C5 Gold

Samsung Galaxy C5 Pink

Źródło: SamMobile