Ważne

Samsung Galaxy C7 może się okazać bezkompromisowym średniakiem

W ostatnim czasie wydawało się, że Samsung nieco zwolił pod względem wydawania kolejnych smartfonów na rynek i ograniczył się jedynie do kilku serii. Galaxy A, J, S i Note – to właśnie przedstawiciele tych linii pojawiali się na rynku. Tymczasem od kilku tygodni chodzą słuchy o kolejnej serii – Galaxy C. Po Galaxy C5, na temat którego już coś wiemy, przyszła pora na pierwsze wieści dotyczące Galaxy C7.

Samsung Galaxy C7 kryje się pod oznaczeniem SM-C7000 (Galaxy C5 to z kolei SM-C5000). Seria Galaxy C ma się charakteryzować metalową konstrukcją i dobrymi parametrami technicznymi, co ważne, w przystępnej cenie.

Z dzisiejszych informacji, które dotarły do sieci za sprawą testów urządzenia w AnTuTu wynika, że Galaxy C7 ma być naprawdę ciekawym produktem. Spójrzmy choćby na jednostkę centralną, którą ma być Snapdragon 625, współpracujący z 4GB pamięci operacyjnej RAM – brzmi dobrze. A do tego Android w najnowszej odsłonie – 6.0.1 Marshmallow.

Galaxy C7 ma zostać wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 5,5″ i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, aparat 16 Mpix, kamerkę 8 Mpix oraz 32GB pamięci wewnętrznej.

galaxy-c7-specifications

Patrząc na specyfikację, Galaxy C7 ma szansę stać się naprawdę popularnym średniakiem. Oczywiście wszystko będzie zależało głównie od ceny, na temat której – póki co – nic nie wiadomo. Tajemnicą pozostaje również data premiery modelu.

Mówi się, że Galaxy C7 w pierwszej kolejności ma trafić do sprzedaży w Chinach. W późniejszym czasie ma być dostępny również w innych krajach świata.

źródło: sammobile, weibo; na zdjęciu tytułowym Galaxy A5 2015

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona