Nareszcie wiemy, kiedy Samsung zaprezentuje Galaxy C5 i Galaxy C7!

Już od pojawienia się pierwszej informacji, że Samsung ma zamiar wzbogacić swoje portfolio o linię Galaxy C, mogliśmy zacząć się zastanawiać, kiedy jej pierwsi przedstawiciele (oficjalnie) ujrzą światło dzienne. W przeciągu kilku ostatnich tygodni dowiadywaliśmy się na ich temat coraz to nowszych rzeczy, ale data ich premiery wciąż pozostawała nieznana. Aż do teraz.

26 maja – wtedy właśnie zadebiutują Galaxy C5 oraz Galaxy C7. Chociaż nie jest to jeszcze oficjalna informacja, podana bezpośrednio przez Samsunga, to i tak przeciek ten możemy uznać za w 100% wiarygodny. Do sieci przedostała się bowiem grafika-plakat, zapowiadająca/y prezentację urządzeń z „jakiejś” serii Galaxy. Patrząc jednak na całość, trudno nie zauważyć „maźnięcia”, które układa się w literę C. Sugeruje to jednoznacznie, o jakie nowości produktowe tutaj chodzi.

Samsung Galaxy C5 Samsung Galaxy C7 premiera

Z obszernymi informacjami na temat Galaxy C5 oraz Galaxy C7 możecie zapoznać się tutaj, natomiast sporo zdjęć tego pierwszego opublikowaliśmy w tym artykule. Pozwolę sobie jeszcze tylko przypomnieć, że oba smartfony „ulokują” się na średniej półce, a ich obudowy mają być w pełni metalowe.

Co ważne, nie tylko pod względem specyfikacji, ale również ceny oba modele zapowiadają się „obiecująco”. Jeśli tylko podawane w przeszłości kwoty się potwierdzą, to możemy mieć do czynienia z naprawdę wartymi uwagi propozycjami. Zobaczymy tylko, jak będzie z ich dostępnością i czy trafią także do Polski.

*Warto dodać, że tego samego dnia zadebiutuje też ZTE Axon 7

Źródło: Tech Updates przez SamMobile

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona