awaria Fortnite nie działa 29.12.2021
źródło: @FortnitePL

Fortnite nie działa – trwa awaria

Co za dzień – nie tylko trwa awaria Epic Games Store, ale też Fortnite. Gracze już od kilku godzin nie mogą grać w swoją ulubioną grę.

Reklama

Fortnite nie działa – trwa awaria

Jest to gra, która cieszy się ogromną popularnością wśród graczy na całym świecie. Teraz jednak, zamiast dostarczać rozrywkę, przyprawia o siwe włosy – gracze już od kilku godzin zgłaszają m.in. w serwisie Downdetector, że Fortnite nie działa.

awaria Fortnite nie działa 29.12.2021
źródło: Downdetector

Pierwsze zgłoszenia pojawiły się już przed godziną 17:00. Paręnaście minut po 17-tej na Twitterze Fortnite Status pojawiła się informacja, że pracownicy badają problemy z logowaniem i łączeniem. Niestety, wciąż nie udało się tego zrobić – przed kilkudziesięcioma minutami na koncie gry opublikowano kolejny komunikat, tym razem informujący o całkowitej niedostępności Fortnite’a, przez co gracze nie mogą się zalogować.

awaria Fortnite nie działa 29.12.2021
źródło: @FortnitePL

Gracze na całym świecie z niecierpliwością czekają na przywrócenie dostępu do swojej ulubionej gry. Niektórzy nie ukrywają swojego rozgoryczenia, z kolei inni piszą, że przydałaby się jakaś rekompensata finansowa, oczywiście w formie v-dolców.

Niestety, nie wiadomo, kiedy zostanie przywrócony dostęp do gry – trzeba cierpliwie czekać, bo nie pozostaje nic innego. Ewentualnie zagrać w inną gry, bo ciekawych tytułów nie brakuje.