Reklama
FIFA 21 za darmo w Xbox Game Pass Ultimate EA Play

Wiemy, kiedy FIFA 21 pojawi się w EA Play i Xbox Game Pass Ultimate. Niestety, nie na majówkę…

Jakiś czas temu Electronic Arts poinformowało swoich fanów, że już wkrótce do abonamentu EA Play (a co za tym idzie – również Xbox Game Pass Ultimate) trafi zeszłoroczna FIFA 21. Nie podano jednak zbyt precyzyjnej daty premiery – aż do teraz.

Reklama

Kiedy FIFA 21 pojawi się w EA Play i Xbox Game Pass Ultimate? Znamy już dokładną datę!

Za pośrednictwem oficjalnego konta EA Play w serwisie Twitter firma Electronic Arts poinformowała, że już 6 maja 2021 roku do abonamentu EA Play i Xbox Game Pass Ultimate zawita gra FIFA 21. Tytuł ten, już po zaledwie 213 dniach od swojej premiery, pojawi się zatem w dwóch popularnych usługach subskrypcyjnych dla graczy, co z pewnością sprawi, że serwery najnowszej odsłony FIFA będą jeszcze bardziej pękać w szwach.

Szkoda jedynie – z punktu widzenia naszego kraju – że gra nie wyrobi się ze swoją premierą w wyżej wymienionych subskrypcjach na zaczynającą się właśnie majówkę. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze…

W tym miejscu przypomnę, że abonament EA Play kosztuje na PCPS4, PS5 i konsolach Xbox 14,99 złotych miesięcznie (lub 79,99 złotych rocznie) i w ramach tej subskrypcji gracze dostają dostęp do wielu gier tworzonych i wydawanych przez Electronic Arts. Pamiętajcie również, że posiadacze abonamentu Xbox Game Pass Ultmate otrzymują dostęp do gier EA Play całkowicie za darmo.

Posiadaczy nowej generacji konsol Microsoftu i Sony uspokajam – zarówno w EA Play, jak i w Xbox Game Pass Ultmate do pobrania będzie również specjalna wersja FIFA 21 z ulepszeniami graficznymi na Xbox Series X|S i PlayStation 5.

W samej grze, oprócz standardowych trybów, znajdziemy również VOLTA Football, czyli specjalny rodzaj rozgrywki, który powinien przypaść do gustu fanom FIFA Street.

FIFA 21 to najnowsza odsłona symulatora piłki nożnej od Electronic Arts, która 9 października 2020 roku zadebiutowała na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Nieco później, bo w grudniu zeszłego roku, premierę miała miejsce wersja gry na konsole PlayStation 5 i Xbox Series S|X.