FIFA 21 Diplo

Diplo i inne gwiazdy w FIFA 21, a konkretniej w trybie VOLTA

FIFA 21 znajduje się tuż za rogiem, a w grze będzie czekać na nas nowy tryb – VOLTA Football, który oczywiście przypomina FIFA Street. Jednym z zawodników dostępnych w tym trybie będzie Diplo, znany producent, ale i współwłaściciel klubu Phoenix Rising FC.

Nie będą to jedyne gwiazdy w nowym trybie, które wyjdą na uliczne boisko i pokażą na nim swoje niecodzienne umiejętności.

Diplo w trybie VOLTA

Diplo to amerykański DJ i producent pochodzący z Tulepo, Missisipi. Znany może być z takich projektów, jak Major Lazer czy Jack Ü i/lub ze współpracy m.in. ze Skrillexem i Justinem Bieberem w utworze ,,Where Are Ü Now”.

Teraz znajdzie się w specjalnym trybie VOLTA w FIFA 21. Nie przypadkiem, bo w rzeczywistości oprócz kariery muzycznej jest jeszcze współwłaścicielem klubu piłkarskiego Phoenix Rising FC, który gra w amerykańskiej lidze USL.

FIFA 21

Nie będzie jednak jedyną gwiazdą, nad którą przyjdzie nam przejąć kontrolę. W trybie VOLTA pojawią się jeszcze takie nazwiska, jak: Mbappé, Kaká czy Anthony Joshua. Tego ostatniego możemy kojarzyć z ringu i bokserskich osiągnięć.

Tryb VOLTA to tak naprawdę FIFA Street

Polubiłem FIFA Street, to była intensywna i wciągająca piłka z paroma wbudowanymi trybami. Teraz niejako jej sequel pojawi się w FIFA 21, gdzie otrzymamy możliwość gry na ulicznym boisku i przy tym mnóstwo swobody.

Będą to maksymalnie mecze w formacie 5v5. Piłka będzie znajdować się w ciągłym ruchu, a to za sprawą licznych sztuczek czy odbijania jej o ściany. Niemal wszystkie chwyty stają się dozwolone.

FIFA 21

Nowością będą mieszane płciowo składy, ponadto otrzymamy możliwość stworzenia własnego zawodnika. Później nawet zmodyfikujemy jego wygląd i nadamy mu charakteru poprzez fryzurę, tatuaże i ubrania. Możliwości ma być wiele.

I, w przeciwieństwie do FIFA 21, tryb ten ma być wolny od mikropłatności, nawet mimo zdobywanej w nim wirtualnej waluty.

FIFA 21 z premierą na dniach

FIFA 21 ukaże się 6 października 2020 roku na platformach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC.

Zobacz też: