EVE Echoes

Społeczność EVE Echoes rośnie w ekspresowym tempie. Ma już ponad milion graczy!

Gra EVE Echoes, przeznaczona na urządzenia mobilne, została zaprezentowana 13 sierpnia 2020 roku. W niecałe dwa tygodnie studio CCP Games oraz NetEase Games, odpowiedzialne za rozwój gry, mogą pochwalić się milionem pobrań!

Ogromny sukces EVE Echoes

Producent gry raczej nie spodziewał się, że gra osiągnie tak duży sukces w tak krótkim czasie. Zminimalizowana wersja popularnego EVE Online osiągnęła ponad milion użytkowników w zaledwie dwanaście dni.

Wynik bardzo dobry, a z czasem może być już tylko lepiej. Na pewno studia odpowiedzialne za tę grę liczą na to, że niedługo przekroczą kolejną barierę, tym razem 2 milionów użytkowników. Czym właściwie EVE Echoes przyciąga tak bardzo graczy do siebie?

EVE Echoes
Twórcy EVE Echoes osiągnęli bardzo duży sukces

Na pewno przysłowiową „robotę” w tym przypadku robi otwarty, sandboxowy świat, w którym gracz zasiadający za sterami statku kosmicznego może go eksplorować w nieskończoność i ciągle znajdować coś nowego. Przemierzając galaktykę zdobywamy punkty oraz pieniądze, które w późniejszym etapie gry możemy zainwestować w lepszy sprzęt lub statek.

Ważną rzeczą jest także możliwość interakcji z innymi graczami. Możemy zarówno zawierać sojusze i przejmować wspólnie różne terytoria, jak i rywalizować o nie z rywalami, którzy również mogą tworzyć różnego rodzaju koalicje. Głównym celem jest zdobywanie kolejnych lokacji i utworzenie galaktycznej potęgi, która będzie wiodła prym i narzucała zasady innym korporacjom. Te jednak na pewno nie dadzą za wygraną i sprawią, że gra nie znudzi się Wam tak szybko.

Gra EVE Echoes jest dostępna na platformy Android oraz iOS i można ją pobrać ze sklepów Google Play oraz App Store. Jest ona w modelu Free-to-Play, dzięki czemu każdy z Was może w nią zagrać zupełnie za darmo.

Graliście już w EVE Echoes? Jeśli tak, możecie podzielić się Waszymi wrażeniami w komentarzach, a jeśli nie, to gorąco zachęcamy do wypróbowania gry na własnym urządzeniu.

Polecamy również: