EVE Echoes

Nareszcie! Znamy datę premiery EVE Echoes na Androida i iOS

Największy kosmiczny sandbox zmierza na smartfony – to wiemy już od dawna. Teraz poznaliśmy dokładną datę premiery EVE Echoes na Androida i iOS. Co więcej, rozpoczęła się już wczesna rejestracja!

Reklama

Oficjalna data premiery EVE Echoes

EVE Online to dla mnie fenomen. Gra, która debiutowała w 2003 roku (!!!), do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród zapalonych fanów kosmicznych przygód. Ja niestety nigdy nie miałem okazji tego kosmicznego sandboxa sprawdzić, ale już za jakiś czas będę miał możliwość nadrobić zaległości przy pomocy mobilnej wersji EVE Online, zatytułowanej EVE Echoes.

Pod koniec zeszłego roku wystartowało early access EVE Echoes, gdzie gracze na własnych smartfonach mogli sprawdzić mobilną produkcję NetEase Games. Opinie były dość entuzjastyczne. Minęło kilka miesięcy ciężkiej pracy twórców i oto jest: pełna wersja EVE Echoes zadebiutuje już 13 sierpnia 2020 roku na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

EVE Echoes to dość wierna kopia jej większego i starszego brata – EVE Online. W obydwu produkcjach rozgrywka polega na eksploracji kosmosu i integracji z innymi graczami. W tytuł ten grać można tylko i wyłącznie online – tryb jednoosobowy nie został zaplanowany, bo i nie miałby on najmniejszego sensu. Jak na mobilną grę, EVE Echoes pochwalić się może całkiem ładną oprawą graficzną i przemyślanym sterowaniem, specjalnie przygotowanym dla ekranu dotykowego.

EVE Echoes – wczesna rejestracja na Androida i iOS

Jak to przed premierą gier mobilnych bywa, wystartowała wczesna rejestracja do mobilnego EVE Echoes. Warto to zrobić nie tylko po to, by jak najszybciej zainstalować grę na smartfonie – wszystkie osoby zapisujące się przedpremierowo otrzymają bonusową zawartość na start. Co ciekawe, im więcej osób się zarejestruje, tym większe nagrody będą do odebrania.

Jeśli jesteście zainteresowani, to na specjalnej stronie EVE Echoes możecie zapisać się do wspomnianej wcześniej przedpremierowej rejestracji.

To co, widzimy się w kosmosie?