RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition Epic Games Store

Nie tylko Rocket League! Kolejna darmowa gra od Epic Games Store

Po zeszłym, wyjątkowo obfitym w darmówki tygodniu, pora na nieco oddechu… a tak naprawdę to nie. Epic Games Store znów funduje nam mocną ofertę darmowych gier, oprócz zapowiadanego już wcześniej Rocket League przypisać do konta możemy jeszcze jeden, wyjątkowo zakręcony tytuł.

Reklama

Dla przypomnienia, przez cały zeszły tydzień pobrać mogliśmy całkowicie za darmo trzy świetne gry, Football Manager 2020, Stick It To The Man! a także Watch Dogs 2. A co przypiszemy do konta w tym tygodniu?

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition

A to ci dopiero klasyk! RollerCoaster Tycoon 3 to gra, przy której w czasach szkolnych spędziłem niezliczoną ilość czasu. W tym tytule wcielamy się we właściciela parku rozrywki, którego celem jest stworzenie jak najbardziej szalonego, ale i dochodowego obiektu. Do wyboru mamy nie tylko tytułowe kolejki, ale i parki wodne czy nawet ZOO.

Wersja RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition to — jak sama nazwa wskazuje — kompletne wydanie tej wspaniałej gry po latach. Wersja ta wydana została nie tylko na PC, ale też i na konsolę Nintendo Switch. Przy okazji nowego wydania, twórcy nieco odświeżyli wygląd gry i dostosowali jej działanie pod nowoczesne systemy i rozdzielczości.

Niestety RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition nie posiada polskiej wersji językowej i w grę, zagramy jedynie na komputerach z systemem Windows.

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition możecie przypisać sobie za darmo do konta ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio w aplikacji sklepu.

Gra dostępna jest za darmo do 1 października 2020 roku. Tego dnia, o godzinie 17:00, w Epic Games Store zostanie udostępniona kolejna darmowa gra — Pikuniku.

Rocket League – od wczoraj za darmo w Epic Games Store!

To jednak nie wszystko, bo wczoraj popularna gra Rocket League przeszła na model free to play – i to na wszystkich dostępnych platformach. Jest to bezpośrednio powiązane z tym, że gra ta została tytułem ekskluzywnym Epic Games Store. Co ciekawe na PlayStation 4 i Nintendo Switch nie musimy mieć nawet opłaconego abonamentu sieciowego, by zagrać w Rocket League!

Nas tu jednak interesuje wersja PC, która oprócz tego, że również jest darmowa, to za samo dodanie gry do swojej biblioteki dostajemy… kupon na 40 złotych do wykorzystania w sklepie Epic Games Store przy następnych zakupach za minimum 59,99 złotych! Epic to dopiero umie zachęcić do swoich gier – nie dość, że za darmo to jeszcze ci dopłacą!

Zobacz też: