Empik Premium
Empik Premium (fot. Empik)

Empik Premium taniej aż o połowę na cały rok, a do tego HBO GO za darmo na miesiąc

W tym miesiącu minie pierwszy rok od uruchomienia usługi Empik Premium. Jeśli ktoś wówczas wybrał roczny plan, to bardzo dobrze się składa, ponieważ może go przedłużyć na kolejnych 12 miesięcy w o wiele niższej cenie. Oczywiście oferta jest dostępna też dla innych zainteresowanych. Ponadto Empik dorzuca (wybranym) subskrybentom miesiąc dostępu go HBO GO całkowicie za darmo.

Coraz więcej usług można subskrybować

Klienci w Polsce mają dostęp do wielu różnego rodzaju usług w modelu subskrypcji. Oczywiście pierwsze skojarzenie to serwisy do strumieniowania muzyki i VOD, ale w podobnej formie sprzedawane są też usługi telekomunikacyjne (m.in. Play Next) i inne, wśród których można wymienić Allegro Smart oraz Empik Premium.

Ogólnie mówiąc, jest to bogaty pakiet korzyści, na dodatek aktualnie dostępny w niezwykle atrakcyjnych cenach. Tylko w ciągu ostatnich czterech miesięcy zdecydowało się z niego skorzystać ponad 650 tysięcy osób. Tak duży wzrost bazy klientów to w znaczącej części zapewne zasługa specjalnej promocji, wywołanej epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 i COVID-19, pozwalającej korzystać za darmo z Empik Premium przez aż dwa miesiące.

Empik Premium taniej o 50% na rok i HBO GO za darmo na miesiąc

Usługa standardowo dostępna jest w trzech wersjach: miesięczna subskrypcja za 9,99 zł, półroczna za 49,99 zł i roczna za 79,99 zł. Jak widać, im dłuższy okres, tym bardziej się opłaca, bowiem wychodzi taniej za każdy miesiąc.

Empik postanowił jednak obniżyć ceny dwóch ostatnich – tę na sześć miesięcy można wykupić za 29,99 zł, natomiast na dwanaście za zaledwie 39,99 zł, czyli aż o połowę taniej niż do tej pory (w przypadku półrocznej rabat wynosi 40%).

Empik Premium promocja
Roczna subskrypcja Empik Premium jest teraz dostępna w niższej aż o 50% cenie (źródło: Empik)

Dzięki mniejszej kwocie, wydanej na subskrypcję Empik Premium, można zaoszczędzić jeszcze więcej. Dla przypomnienia, klienci mogą w zamian liczyć m.in. na 15% stałej zniżki w salonach Empik, do 20% specjalnej zniżki online, darmową dostawę kurierem i do punktów odbioru, nawet 600 złotych cashbacku oraz 60 dni bezpłatnego dostępu do aplikacji Empik Music.

Ponadto osoby posiadające Empik Premium, które przedłużą usługę na rok, otrzymają w prezencie 30-dniowy dostęp do HBO GO (nie dotyczy to użytkowników, którzy wykupią tę usługę po raz pierwszy.). Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2020 roku.

Subskrypcję Empik Premium można wykupić na dedykowanej stronie internetowej usługi.