Empik Premium Free

Empik Premium Free oferuje darmową dostawę dla klientów, ale pod jednym warunkiem

Empik ma nową propozycję dla osób zamawiający produkty w sklepie internetowym – darmowe dostawy na zamówienia za kwotę ponad 40 zł. To tak w ramach prezentu przy zmianie programu Mój Empik na Empik Premium Free.

Mój Empik to od teraz Empik Premium Free

Ci, którzy są z Empikiem za pan brat, wiedzą, że od lat sieć prowadziła własny program lojalnościowy Mój Empik. Od dziś ma on nową nazwę i zmienione warunki – wydaje się, że na lepsze.

Empik Premium osiągnął zamierzony przez firmę sukces, więc transformacja marki poszła dalej, niż to początkowo zamierzano. Dlatego obok tej flagowej usługi, uruchomiono bezpłatny program Empik Premium Free. Umożliwia on korzystanie z szeregu przywilejów:

  • darmowej dostawy do Paczkomatów i punktów odbioru (w zamówieniach za min. 40 zł)
  • dostępu do ponad 200 tytułów audiobooków i e-booków oraz do podcastów w aplikacji Empik Go
  • brania udziału w specjalnych ofertach promocyjnych
  • 30 dni na zwrot produktów sprzedawanych przez Empik, bez paragonu

5 milionów programu Mój Empik akutomatycznie stało się członkami nowego programu – bez konieczności ponownej rejestracji. Program jest otwarty również dla wszystkich nowych użytkowników.

Empik oczywiście będzie zachęcał do skorzystania z pełnej oferty płatnej subskrypcji Empik Premium. Otwiera ona jeszcze większe możliwości, w tym dostęp do zniżek nieoferowanych w planie Free.

Najważniejsze różnice między dwoma wersjami aktualnego programu lojalnościowego Empiku znajdziecie w tabelce poniżej: