Darmowe audiobooki i ebooki z Empik GO dla użytkowników smartfonów i tabletów Huawei

Huawei przygotował całkiem ciekawą akcję. Jeśli mamy smartfon lub tablet tego producenta, to po spełnieniu kilku warunków będziemy mogli skorzystać z bezpłatnego dostępu do tysięcy audiobooków i e-booków, a wkrótce także do wielu filmów i programów telewizyjnych w języku polskim.

Treści dostępne są nie tylko w Polsce, ale także na terenie całej Unii Europejskiej. Huawei podjęło współpracę z Empik GO oraz Wirtualną Polską, dzięki czemu możliwe było wynegocjowanie korzystnych warunków użytkowania ich aplikacji przez właścicieli sprzętu Huawei.

Lektury z Empik GO

Żeby skorzystać z vouchera na okres 30 dni zapewniającego darmowy dostęp do ponad 40 tysięcy ebooków oraz 4 tysięcy audiobooków w Empik GOnależy pobrać tę aplikację przez sklep AppGallery znajdujący się na każdym mobilnym urządzeniu Huawei. Liczba voucherów jest ograniczona – tylko 10 tysięcy, więc sugerowałbym zagęszczanie ruchów. Tysiąc kodów już zostało wykorzystanych.

Do zrealizowania kodu będzie potrzebne zalogowanie się na konto EmpikGO i podanie danych swojej karty płatniczej. Warto zapisać sobie termin następnej płatności – w przeciwnym wypadku Empik samodzielnie pobierze sobie kwotę abonamentu na następny miesiąc.

Polska telewizja za granicą przez WP Pilot

Aplikacja WP Pilot umożliwia oglądanie polskiej telewizji bez blokad regionalnych, kiedy znajdujemy się poza granicami naszego kraju. Pobierając ją z AppGallery użytkownicy urządzeń mobilnych Huawei otrzymują specjalny voucher dający dostęp do ponad 32 programów TV, w tym kanałów filmowych, przez 14 dni za darmo – na terenie całej Unii Europejskiej. Rozdawanie voucherów zaczyna się 1 sierpnia.

AppGallery to oficjalna platforma Huawei do dystrybucji aplikacji dla systemu operacyjnego Android. Jest w gruncie rzeczy alternatywą dla sklepu Google Play. Wielu deweloperów zdecydowało się na umieszczenie tam swoich programów, również ze względu na współpracę, jaką Huawei oferuje twórcom aplikacji. Jak widać, jej efekty zaczynają być widoczne również na naszym podwórku.

Bierzcie, póki dają.

Huawei zachęca do umieszczania aplikacji w sklepie AppGallery (odpowiedniku Google Play)

źródło: materiały prasowe, własne