W aplikacji Empik Go pojawiły się podcasty. Audycje dostępne są dla abonentów | Tabletowo.pl

W aplikacji Empik Go pojawiły się podcasty. Audycje dostępne są dla abonentów

Dołącz do dyskusji 0

Empik Go oferuje dostęp do e-booków i audiobooków, w formie wygodnych abonamentów. Od teraz przez aplikację można słuchać także podcastów.

Na razie Empik Go oferuje ograniczone funkcje związane z podcastami, ale właściciel aplikacji zapowiada, że będą one stopniowo rozszerzane. W tym momencie pojawiła się osobna sekcja im poświęcona, a możliwość słuchania audycji weszła do ofert abonamentowych „Audiobooki bez limitu” oraz „Audiobooki i e-booki bez limitu”.

Udostępnione treści będą materiałami na wyłączność, zatem nie będą to rzeczy, z którymi swobodnie zapoznamy się w innych serwisach czy na platformach streamingowych. Zamysłem Empiku jest budowanie własnej społeczności twórców, którzy będą chcieli skorzystać z systemu monetyzacji treści, który zaproponuje im platforma.

Pierwszymi podcastami, jakie trafią do aplikacji, będzie seria „I jak tu wypocząć”, czyli cykl 6 rozmów, prowadzonych przez Kamilę Goryszewską. To profesjonalna podcasterka, będąca autorką projektów i programów rozwojowych, realizowanych w firmach międzynarodowych oraz organizacjach pozarządowych. Razem z gośćmi podcastu, będzie rozważać takie tematy jak: „Zmęczenie mamy”, „Wypalenie zawodowe”, „Potęga radości”, „Pracoholizm”, „Oswajanie stresu” czy „Sztuka wypoczynku”. 

Następne podcasty pojawią się w Empik Go we współpracy z Grupą Radiową Agory. Powstaną na podstawie audycji radia Tok FM, a poruszać będą różne tematy: od psychologii, przez zdrowie i podróże, po rozmowy o seksie i biografiach znanych osób.

Nowe abonamenty w Empik Go: e-booki wraz z audiobookami bez limitu

źródło: Empik, wirtualnemedia.pl

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona