Reklama

Wiecznie brakuje internetu? Play uruchamia pakiet 1000 GB dla najbardziej wymagających

Fioletowi rozumieją, że nawet największe pakiety internetu mobilnego potrafią się przedwcześnie skończyć, dlatego dorzuca do oferty możliwość ustawienia poprzeczki przesyłu na poziomie 1000 GB.

Reklama

Nie bez limitu, ale tak jakby

W pewnych okolicznościach, nielimitowany internet mobilny będzie zachowywał się tak samo jak taki z niezwykle wysokim pakietem. Play wyszedł z założenia, że przynajmniej niektórzy klienci będą potrzebować takiego rozwiązania – zwłaszcza tam, gdzie z domowego internetu mobilnego korzystają całe rodziny. Jeśli w danym miejscu nie ma szansy na podpięcie się pod wygodny światłowód, pozostaje korzystanie z internetu mobilnego – a regularne dokupywanie pakietów może drenować rodzinny portfel.

Najnowszy pakiet danych, jaki oferuje Play, ma 1000 GB limitu. Nowość dostępna jest w zestawie z routerem ZTE MC801A 5G umożliwiający połączenie przewodowe oraz Wi-Fi aż do 30 urządzeń jednocześnie. Za urządzenie płacimy 99 złotych na start. Miesięczny koszt pakietu 1000 GB to 200 złotych. Cena ta obowiązuje po uwzględnieniu rabatów za zgody marketingowe (-5 złotych), e-fakturę (-5 złotych) oraz posiadanie innych usług abonamentowych w sieci (-10 złotych).

Opcja druga: 1000 GB z NET BOX

Play ma także opcję dla tych, którzy mieszkają poza miastem i potrzebują mocniejszego sygnału i lepszego zasięgu. Połączenie mocnego modemu zewnętrznego z routerem Wi-Fi przydaje się tam, gdzie przez odległość od nadajników zasięg jest niewystarczający, na przykład na przedmieściach czy w małych miejscowościach. W tym wypadku również można wybrać router ZTE z anteną zewnętrzną wraz z pakietem 1000 GB.

Jeśli więc potrzeby naszej rodziny są na tyle specyficzne, że przyda nam się tak wysoki limit gigabajtów w domowym internecie mobilnym, warto przyjrzeć się ofercie Play.