Dobra promocja: Xiaomi Mi Band 2 o 22% taniej

Xiaomi Mi Band jest bez wątpienia najpopularniejszą opaską inteligentną na świecie. Ale o ile na punkcie pierwszej generacji oszalał świat, tak drugą odnoszę wrażenie, że klienci przyjęli z nieco większym dystansem, ale wciąż zainteresowanie nią jest ogromne. Jeśli myśleliście, by sobie sprawić sztukę bezpośrednio z Chin, donoszę o najnowszej promocji.

42-46 dolarów – tyle aktualnie trzeba zapłacić za Xiaomi Mi Band 2 w zależności od sklepu. Tymczasem znając tajemny kod, na banggood można kupić opaskę za 35,99 dolara. Wystarczy, podczas składania zamówienia, wpisać kod rabatowy „miband27„, który obniży wartość koszyka o 10 dolarów. Tym samym za opaskę zapłacicie ok. 144 złote zamiast ok. 184 złotych, daje to obniżkę ceny o 22%.

W Polsce od dystrybutorów Mi Band 2 można kupić za 179-209 złotych. Jeśli zatem nie macie oporów przed kupowaniem elektroniki bezpośrednio z Chin, myślę, że warto skorzystać z tej promocji.

Pamiętajcie jednak, że czas oczekiwania na paczkę w przypadku darmowej wysyłki z wyżej wymienionego sklepu to ok. trzy tygodnie, zatem trzeba się mocno uzbroić w cierpliwość.

A czy w ogóle warto kupić Xiaomi Mi Band 2? Według mnie odpowiedzi na to pytanie mogą być dwie: tak, jeśli jesteś świadomy ograniczeń płynących z naprawdę niewielkiego ekranu o niezbyt dużych możliwościach, a do tego cenisz sobie długi czas pracy baterii oraz nie, jeśli oczekujesz od opaski więcej niż Mi Band 2 jest w stanie dać użytkownikowi (zwłaszcza pod względem pulsometru). Ale jednego jestem pewna: stosunek ceny do oferowanych możliwości w przypadku Mi Band 2 jest bardzo dobry.

Pełną recenzję Xiaomi Mi Band 2 przygotowuje dla Was Jakub – powinna się pojawić jutro. Z niej dowiecie się wszystkiego na temat opaski. A jeśli macie jeszcze jakieś pytania, zadawajcie je poniżej lub pod tym wpisem.

źródło: @cebuladeal, sklep banggood