Dell jako pierwszy wyda tablet z Windows 8? - Tabletowo.pl

Dell jako pierwszy wyda tablet z Windows 8?

Tabletowo.pl Dell jako pierwszy wyda tablet z Windows 8? Nowości Plotki / Przecieki

Odkąd pamiętam Dell, ustami Michaela Della, pozytywnie wypowiadał się na temat nadchodzącego systemu operacyjnego Microsoftu, który obecnie dostępny jest w wersji Windows 8 Consumer Preview (warto wspomnieć, że w ledwie 24 godziny od premiery tej edycji pobrano ją ponad milion razy). Producent z niecierpliwością wyczekujący rynkowej premiery „ósemki” już w sierpniu ubiegłego roku wypowiadał się, że platforma ta „wygląda zachęcająco”. Już wtedy wiadomo było, że Dell jest nastawiony na tablety z Windows 8 (bo na rynku z Androidem mu nie wyszło…). Obecnie wiele wskazuje na to, że Dell będzie jednym z pierwszych producentów, którego tego typu urządzenie trafi do sprzedaży. Jak nie pierwszym.

Michael Dell w Bloomberg West powiedział, że premiera tabletu firmy pracującego pod kontrolą Windows 8 i skierowanego przede wszystkim do przedsiębiorców (model został określony mianem „business-friendly”) będzie miała miejsce tego samego dnia, w którym system koncernu z Redmond zadebiutuje na rynku.

Oficjalna data premiery Windows 8 nie jest znana, lecz spodziewamy się, że system zadebiutuje na rynku zaraz na początku drugiej połowy 2012 roku. Wiele wskazuje na to, że na pierwsze tablety z Windows 8 również nie będziemy musieli zbyt długo czekać.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona