Darmowy weekend w Call of Duty: Modern Warfare. To idealna okazja na wypróbowanie świetnej strzelanki

Ostatnia aktualizacja:

Gracze długo musieli czekać na naprawdę świetną odsłonę serii Call of Duty. Nadzieje na udany powrót cyklu zostały spełnione przy okazji premiery Call of Duty: Modern Warfare w październiku 2019 roku. Gra sprzedała się fenomenalnie, a na naszym portalu zdobyła najwyższą możliwą ocenę. Activision przygotowało specjalne wydarzenie, dzięki któremu osoby niezdecydowane na zakup będą mogły wypróbować ten tytuł całkowicie za darmo.

Darmowy weekend CoD: Modern Warfare, jednak na specjalnych warunkach

Gracze posiadający na swoich dyskach darmową produkcję Call of Duty: Warzone, będą mogli bezpłatnie wypróbować większość trybów dostępnych w Modern Warfare. Od 3 do 6 kwietnia 2020 roku za darmo udostępniona zostanie specjalna „playlista”, w ramach której będzie można zagrać na dwóch mapach: Atlas Superstore i Shoot House. Lista udostępnionych trybów prezentuje się następująco:

  • Team Deathmatch,
  • Kill Confirmed,
  • Domination,
  • Hardpoint,
  • Headquarters.

Na brak różnorodności zdecydowanie nie można więc narzekać.

https://www.youtube.com/watch?v=VAO0gARpBAQ

W okresie trwania darmowego weekendu podwojono wszystkie zdobywane przez gracza punkty doświadczenia, co znacznie ułatwi start osobom dopiero zaczynających swoją przygodę w Call of Duty. Wszystkie postępy (w tym te, zdobywane w ramach Battle Pass) współdzielone są między Call of Duty: Modern Warfare i Warzone, więc nie musimy się martwić o granie bez poczucia robienia postępów. Po zakupieniu pełnej wersji gry zdobyte punkty doświadczenia oraz przedmioty przeniosą się na profil gracza CoD.

Ponadto CoD: Modern Warfare jest aktualnie objęte niemałą przeceną na wszystkich platformach, a w gratisie do zakupu cyfrowego dodawany jest gratis pakiet XRK Weapons Pack, zawierający legendarny karabin maszynowy oraz schemat wykonania pistoletu.

Warto przypomnieć również, że wszystkie osoby posiadające Call of Duty: Warzone oraz Modern Warfare mogą (lub zależnie od platformy, będą mogły) zakupić odświeżoną wersję Call of Duty: Modern Warfare 2, która – jak do tej pory – zebrała bardzo pozytywne oceny od graczy.

Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone dostępne są na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Darmowy weekend dotyczy wszystkich platform.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered – wymagania sprzętowe dla PC. Rosjanie sobie nie zagrają

Źródło: Activision