Reklama
fot. bruce mars / Pexels

T-Mobile przygotowało specjalną ofertę na internet dla uczniów, którzy wracają do szkoły

Wszystko wskazuje na to, że już za tydzień, 1 września 2020 roku, uczniowie w całej Polsce wrócą do szkół i rozpoczną nowy rok szkolny. W trakcie zdobywania nowej wiedzy z pewnością przyda im się dostęp do zasobów sieci, dlatego T-Mobile przygotowało specjalną ofertę na internet dla uczniów.

Reklama

Koniec wakacji 2020 już za kilka dni

Powrót do szkoły to bardzo ważne i emocjonujące wydarzenie w życiu każdego dziecka, a także jego rodziców. Aby dobrze się do niego przygotować, trzeba skompletować wyprawkę, a coraz częściej w jej skład wchodzi również zapewnienie dostępu do internetu oraz urządzenie, które pozwoli korzystać z jego dobrodziejstw.

T-Mobile przygotował więc specjalną ofertę, skierowaną do uczniów, dzięki której będą oni mogli wspomagać się podczas nauki wiedzą znalezioną w internecie, a w czasie wolnym się rozerwać, bo w końcu po wytężaniu szarych komórek przyda się trochę relaksu.

Specjalna oferta na internet dla uczniów od T-Mobile

Operator przygotował ofertę, w ramach której klienci otrzymają pakiet 50 GB internetu za 59 złotych miesięcznie. Ponadto mogą do umowy dobrać także laptop techBite Arc 11.6 za 1 zł na start (resztę spłaca się w 36 ratach) lub wziąć go w zestawie z dowolnym routerem z oferty T-Mobile, na przykład Huawei Mobile WiFi 3s – wówczas miesięcznie za oba urządzenia zapłacą 159 złotych.

laptop techBite Arc 11.6 w T-Mobile za 1 zł na start
laptop techBite Arc 11.6 (źródło: T-Mobile)

Laptop techBite Arc 11.6 oferuje dotykowy ekran IPS o przekątnej 11,6 cala i rozdzielczości Full HD, który można obrócić o 360°, więc może pełnić też rolę tabletu. Tym bardziej, że jest całkiem lekki, bowiem waży jedynie 1 kg. Do tego na pokładzie znajdują się kamerka internetowa i czytnik linii papilarnych.

Urządzenie ponadto wyposażono w procesor Intel Celeron N4000, 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej, a całość pracuje pod kontrolą systemu Windows 10 Pro. Co więcej, po zakupie laptopa i rejestracji na dedykowanej stronie internetowej, klient otrzyma w prezencie mysz przewodową oraz Dysk M.2 SATA III 128 GB SSD, który można zamontować w komputerze, aby zwiększyć dostępną przestrzeń (a z pewnością się ona przyda).

T-Mobile oferuje też internet domowy

Operator ma w swojej ofercie także internet światłowodowy 300 Mb/s za 59 zł, 600 Mb/s za 69 zł lub 900 Mb/s za 89 zł miesięcznie oraz domowy od 49 złotych miesięcznie. We wszystkich przypadkach za dwa pierwsze miesiące klienci zapłacą tylko złotówkę.

Polecamy również: