Nowa oferta T-Mobile na kartę GO! Pojawiła się opłata za przedłużenie ważności konta na rok

T-Mobile startuje z odświeżoną ofertą dla klientów korzystających z usług na kartę. Pojawiły się trzy nowe pakiety, zmodyfikowano zakres świadczonych usług i… wprowadzono nowe opłaty.

Reklama

Trzy opcje w ofercie T-Mobile na kartę

T-Mobile zastępuje ofertę na kartę Frii nową, o nazwie GO! Pojawiły się trzy opcje: „Bez limitu S”, „Bez limitu M” oraz „Bez limitu L”.

W opcji „Bez limitu L” mamy 30 GB internetu za 30 zł

„Bez limitu S” to coś dla osób zadowalających się marginalnym dostępem do internetu. Starter kosztujący 5 zł i aktywacja odpowiedniego wariantu będą strzałem w dziesiątkę, jeśli nie potrzebujemy więcej niż 1 GB internetu miesięcznie, zaś zależy nam na nielimitowanych rozmowach, SMSach i MMSach. W tej wersji oferty wystarczy doładowanie 20 zł na 30 dni.

Reklama

„Bez limitu M” utrzymuje wszystkie przywileje opcji „S”, ale w tym wypadku za doładowanie 25 zł na 30 dni dostajemy 20 GB internetu.

Jest jeszcze „Bez limitu L”, w którym za doładowanie 30 zł dostaniemy także 30 GB internetu oraz usługę Supernet Video DVD. Dzięki niej skorzystamy z 16 serwisów wideo (wśród nich Netflix, TikTok czy YouTube), bez wykorzystywania cennych gigabajtów.

„10 GB” i „15 GB” wyciągnięte z kapelusza

Trudno stwierdzić, skąd T-Mobile wziął przekreślone na powyższej grafice liczby GB. Równoważna opcja Frii na kartę za 25 zł oferowała 20 GB internetu (a nie 10 GB, jak mogłaby sugerować grafika), zaś przy doładowaniu za 30 zł, pakiet internetu wynosił 20 GB (a nie 15 GB).

Na stronie T-Mobile można znaleźć jeszcze jedną nowość: starter z 5 zł, w którym można włączyć rok ważności konta bez konieczności doładowywania konta. We wszystkich powyższych opcjach ważność konta jest przedłużana wraz z doładowaniem o kolejne 30 dni. W poprzedniej wersji T-Mobile na Kartę (Frii), roczna ważność konta była dostępna bez dodatkowych opłat.

Podobno T-Mobile pracowało nad powyższymi zmianami przez ostatnie 9 miesięcy.

T-Mobile kombinuje, jak polepszyć swoją pozycję

Magentowi nigdy nie byli w Polsce liderami na rynku operatorskim, ale rzadko kiedy dawali się wszystkim przegonić. W zestawieniu przenoszenia numerów między sieciami, T-Mobile jest na trzecim z czterech miejsc. Jedynie Play ratuje tego operatora przed wylądowaniem na ostatnim z nich.

 1. „Jedynie Play ratuje tego operatora przed wylądowaniem na ostatnim z nich” :)
  Słabe pocieszenie że tylko dzięki upadkowi Play T-Mobile nie jest na ostatnim miejscu

  1. Trochę tego nie rozumiem „ale rzadko kiedy dawali się wszystkim przegonić”.
   Prawie zawsze byli na szarym końcu jeżeli chodzi o oferty na kartę.
   Teraz co najciekawsze T-Mobile ma o wiele lepszą ofertę na kartę niż Play.
   Już T-Mobile (Heyah 01) jest drugi wśród najlepszych ofert z sybskrybcją.
   Wyprzedza go jedynie Orange Flex.
   Play next jest jako trzeci i ostatni pod tym względem.
   Ciekawy jestem czy i kiedy plus zaoferuje ofertę z subskrybcją.

 2. Skąd te ilości GB? Ja nawet obecnie dostaje 10 za 25, w aplikacji T-Mobile mam już opcje przejście na GO!, ale jest od razu napisane że nadal zostanie 10. Dlaczego mam połowę mniej niż deklarowana ilość na stronie czy w ofercie?

  1. Dobra, już wiem o co chodzi. Autor artykułu się pomylił. We Frii normalnie jest 10 plus ewentualne 10 za doładowanie przez aplikację lub stronę. W GO! nie wiem do końca jak jest, ale brzmi jakby to dodatkowe 10 było bez względu na źródło doładowania. Główna różnica to darmowe MMSy, których wcześniej nie było za 25 oraz brak roku ważności konta

 3. Można w ogóle w TMOBILE POLSKA przedłużyć wazność konta na kartę ? próbowałem wszystkich kodów :D

  ale widocznie chyba nie każdy może XD

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama