Darmowe GB od Orange

„Karne” gigabajty za darmo od Orange po meczu piłkarskim Szkocja – Polska

Ponieważ wiosna zagościła u nas na dobre, wkrótce solidnie rozkręci się sezon piłkarski. Coraz częściej będziemy oglądać mecze reprezentacji Polski – a po nich uzupełniać swoje konta Orange o dodatkowe, darmowe gigabajty.

Darmowe gigabajty od Orange

Jeśli jesteśmy fanami piłki nożnej, to z pewnością nie ominął nas ostatni mecz reprezentacji Polski oraz Szkocji. Wynik 1:1 nie był może zbyt satysfakcjonujący dla tych, którzy oglądają tego typu spotkania zwłaszcza dla goli, ale poza tym emocji nie brakowało.

Orange zawsze dzieli się radością z kibicowania Polakom podczas meczy, więc i teraz proponuje włączenie darmowego pakietu gigabajtów. Ponieważ na boisku widzieliśmy wczoraj piłkę w siatce dwukrotnie, do przygarnięcia jest bezpłatny, choć niewielki, pakiet 2 GB. Jak go uruchomić?

Odpalamy pakiet 2 GB za darmo

Jeżeli chcemy skorzystać z bonusu, wysyłamy SMS-a o treści KARNY93 pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem naszego planu taryfowego). Jeśli jesteśmy użytkownikami Flexa, dodatkowe 2 GB zgarniamy, wpisując KARNY93 w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

No i kilka zasad:

  • Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole.
  • Aktywacji można dokonać do 22:51 w piątek 25 marca.
  • Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko wykorzystać przyznane 2 GB na jakiś szczytny cel. Może obejrzenie kolejnego meczu? ;)