Niewiele, ale zawsze do przodu – Orange daje klientom 2 GB darmowego internetu

Orange kontynuuje swoją tradycję, w której po meczach polskiej reprezentacji w piłce nożnej, oddaje klientom bonusowy pakiet internetowy. Tym razem można dostać 2 GB za darmo.

Remis z Rosją oznacza 2 GB darmowego internetu

Orange w promocji Giga za Gole wychodzi z założenia, że klientom sieci należy się pakiet internetu w ilości gigabajtów determinowanej przez liczbę goli, jakie padną w danym meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej. Ponieważ wczoraj zakończył się mecz Polska-Rosja, a w całym spotkaniu padły dwie bramki (wynik to 1-1), Pomarańczowi umożliwiają aktywowanie pakietu 2 GB.

Jak dostać bonusowy internet? Wystarczy wysłać SMS o treści ROZGRZEWKA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna będzie z cennikiem naszego planu taryfowego, max. 20 groszy). Jeśli korzystamy z taryfy Orange Flex, gigabajty otrzymamy po wpisaniu hasła ROZGRZEWKA w aplikacji Flex, w zakłądce „Kody promocyjne”.

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać tylko dziś (2 czerwca), do godziny 22:37. Promocyjne gigabajty ważne są przez 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

Jeśli chcielibyśmy poznać dodatkowe szczegóły akcji, Orange odsyła nas do Regulaminu.

Przypomnę, że z okazji Euro 2020, także T-Mobile oferuje swoim klientom darmowe gigabajty. O tym, jak aktywować bezpłatny pakiet 9 GB u Magentowych, dowiecie się z poniższego artykułu.