terroir gog screen z gry
źródło: Gog

Darmowe wino w prezencie od gog.com

Marzyła Ci się kiedyś przeprowadzka do Włoch i otworzenie własnej winnicy? A może jesteś po prostu koneserem tego trunku? W każdym z tych przypadków musisz sprawdzić Terroi – teraz ta gra jest dostępna za darmo na gog.com!

Czym jest Terroir?

Zapewne wielu graczom nazwa Terroir niewiele powie i nie ma w tym nic dziwnego. W końcu to produkcja wydana w 2017 roku przed General Interactive, a więc niezbyt znaną firmę. Sama gra także nie obiła się aż tak dużym echem w środowisku gamingowym, ale na pewno jest to tytuł, który warto sprawdzić – szczególnie jeżeli myślałeś o otworzeniu winnicy.

W tej grze zarządzasz swoją ziemią, uprawiasz różne odmiany winorośli i w efekcie wytwarzasz z tego wino. Na tym jednak nie kończy się liczba rzeczy, którą możesz zrobić w tej produkcji – gracze mogą rozbudowywać swoją posiadłość, zarządzać nią oraz wprowadzać liczne ulepszenia. W skrócie, jest co robić i może to być świetny tytuł na weekend. Szczególnie, że teraz jest za darmo.

terroir screen z gry gog pokaz
źródło: gog.com

Terroir za darmo

Już teraz możesz odebrać tę produkcję za darmo na gog.com. Warto wspomnieć, że produkcja zajmie Ci zaledwie nieco ponad 2 GB na dysku, więc na pewno warto ją sprawdzić chociażby z samej ciekawości – w końcu niewiele tracisz. Nie ma w niej jednak języka polskiego, a jedyne, dostępne opcje to tekst po angielsku, niemiecku oraz w uproszczonym chińskim.

Wymagania tej gry są także śmiesznie niskie i patrząc na grafikę, to nie spodziewałem się większych. Aby móc zagrać w tę produkcję musisz mieć przynajmniej:

  • System: Windows 7,8 lub 10,
  • Procesor: Intel Core2 Duo 2,4 Ghz / AMD 3 Ghz lub lepszy,
  • Pamięć: 2 GB RAM,
  • Karta graficzna: min. 2 GB pamięci wideo RAM,
  • Dysk twardy: co najmniej 2 GB dostępnej przestrzeni.

Terroir to świetny tytuł, żeby spędzić z nim ten najbliższy, zimowy weekend. Kto wie, a być może aż tak pokochasz winnicę, że kiedyś otworzysz swoją?