Co ja poradzę, że podobają mi się czerwone telefony? Limitowana edycja Samsunga Galaxy S10 będzie cudna

Chyba jestem w stanie dotrzeć do genezy mojego zamiłowania do barwnych smartfonów. Wszystko przez Sony Ericssony i telefony z serii Walkman z obudowami zdobionymi krzykliwą pomarańczą. A ileż razy przeglądałem oferty na czerwonego Hazela! Może dlatego tak bardzo „po drodze” mi z wzornictwem limitowanej edycji Galaxy S10.

Obudowy podstawowych edycji Galaxy S10 nie są już tajemnicą, odkąd w sieci pojawiły się rendery przedstawiające trzy wersje kolorystyczne najważniejszych modeli Samsunga tego roku.

Reklama

Uczta dla oczu: rendery flagowych Samsungów Galaxy S10 i Galaxy S10+ we wszystkich wersjach kolorystycznych

W ślad za nimi przybyły informacje dotyczące wyglądu Galaxy S10e, wraz z przyciągającą wzrok kanarkową wersją obudowy. Podobną kolorystyczną fanaberią może być czerwony flagowiec.

Niestety, wersja Cinnabar Red najprawdopodobniej trafi tylko na rynki wschodnie, takie jak Korea Południowa i Chiny. Rzekomym dowodem na to ma być tapeta z motywem anime na renderze urządzenia oraz fakt, że pierwszy przeciek o takiej edycji nowego Samsunga pojawił się w Chinach. Takiego zdania są źródła, bo w mojej opinii zdecydowana większość przecieków pochodzi z Chin i nie oznacza to właściwie niczego.

Samsung najpewniej poczeka, aż po jakimś miesiącu od rozpoczęcia sprzedaży Galaxy S10 i S10+, pierwsze partie czarnych, zielonych i białych wersji się wstępnie rozejdą. Potem wprowadzi czerwoną edycję limitowaną na wybrane rynki. Tak właśnie utrzymuje się obecnie zainteresowanie swoimi produktami.

Aktualizacja - 2019.02.12
Wychodzi na to, że powyższa grafika jest tylko zręczną modyfikacją opublikowanych wcześniej renderów Galaxy S10. Samsung najwyraźniej nie ma w planie wydania czerwonej wersji swojego flagowca, co smuci mnie podwójnie.

Przy okazji: oto kolejny zwiastun składanego Galaxy F

Skoro i tak jesteśmy już przy Samsungu, to podrzucę Wam nowy zwiastun składanego smartfona tego producenta. To prosta zapowiedź konferencji, która odbędzie się 20 lutego, nie zdradzająca zbyt wielu szczegółów, więc nie widzę powodu, by się na jej temat szczególnie rozpisywać.

Przypomnieć jednak się godzi – sami jesteśmy ciekawi, jak finalnie będzie wyglądać nowa kategoria urządzeń mobilnych według Samsunga.

 

źródło: mobilecryptotech.com przez Phone Arena, Samsung