fot. Tabletowo

Telewizja internetowa OTT Cyfrowego Polsatu dołącza do programu smartDOM

Prawdopodobnie duża część naszych Czytelników przynajmniej kojarzy, że jest coś takiego, jak program smartDOM – tym bardziej, że już nieraz wyjaśnialiśmy, czym jest i jak działa. Teraz dołącza do niego telewizja internetowa OTT Cyfrowego Polsatu i zdecydowanie jest to świetna wiadomość!

Wiele firm oferuje klientom rabaty, jeśli zdecydują się na zakup kilku usług. Cyfrowy Polsat i Plus nie są wyjątkami – stworzono program smartDOM, który pozwala zaoszczędzić tym więcej, im więcej usług ktoś kupi. A do wyboru jest ich naprawdę dużo: abonament komórkowy, telewizja w różnych technologiach, internet bezprzewodowy i stacjonarny, a także ubezpieczenia i monitoring oraz dostawy prądu i gazu.

Telewizja internetowa OTT Cyfrowego Polsatu dołącza do programu smartDOM

W sumie nie wiedzieć czemu, telewizja internetowa OTT Cyfrowego Polsatu do tej pory nie była brana pod uwagę podczas obliczania rabatu smartDOM. To się jednak właśnie zmieniło – od początku tego tygodnia można ją łączyć z innymi usługami Grupy Polsat i dzięki temu oszczędzić trochę pieniędzy.

Cyfrowy Polsat Plus smartDOM
źródło: Grupa Polsat

W ramach telewizji internetowej OTT klienci mogą wykupić jeden z pakietów podstawowych (Wygodny za 20 złotych miesięcznie, Komfortowy za 30 złotych miesięcznie i Bogaty za 60 złotych miesięcznie z – odpowiednio – 28, 45 i 94 kanałami), a także pakiety dodatkowe, m.in. HBO i HBO GO za 20 złotych miesięcznie, które można włączać i wyłączać w dowolnym momencie.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla osób, które wybiorą telewizję internetową OTT Cyfrowego Polsatu. Operator poinformował bowiem przy okazji, że od teraz dekoder EVOBOX STREAM (w ofercie Praktycznej, tj. z umową na 24 miesiące na pakiet podstawowy) będzie udostępniany klientom bez dodatkowych opłat co miesiąc – trzeba jedynie zapłacić symboliczną złotówkę na start.

Dodatkowo klienci otrzymają w prezencie pełną ofertę programową na 3 miesiące bez opłat, jeśli wybiorą pakiet Komfortowy lub Bogaty. Jeżeli natomiast zdecydują się na najtańszy (Wygodny), to wówczas dostaną podobny bonus, ale już tylko na jeden miesiąc.

Na koniec warto przypomnieć, że telewizja internetowa OTT dostępna jest dla użytkowników internetu od dowolnego dostawcy (niekoniecznie Grupy Polsat), jednak musi zapewniać prędkość minimum 8 Mbit/s.