dekoder EVOBOX STREAM
dekoder EVOBOX STREAM (fot. @Cyfrowy_Polsat)

Nowość w Cyfrowym Polsacie: telewizja internetowa OTT

Cyfrowy Polsat od lat sprzedaje telewizję satelitarną, a od niedawna również kablową w technologi IPTV. Teraz do oferty dołączyła natomiast telewizja internetowa OTT, która dostępna jest także w wersji bez umowy długoterminowej.

Telewizja internetowa OTT od Cyfrowego Polsatu

Dla niektórych zainteresowanych istotny może być fakt, że nie trzeba być klientem Cyfrowego Polsatu, żeby zacząć korzystać z oferowanej przez niego telewizji internetowej. Co prawda wymaganie jest połączenie internetowe (po kablu lub WiFi), ale może je dostarczać dowolny operator.

Reklama

Telewizję internetową OTT klient odbierze za pomocą dedykowanego dekodera EVOBOX STREAM. W przypadku podpisania umowy na 24 miesiące zapłaci za niego złotówkę na start, a następnie 10 złotych miesięcznie przez cały okres trwania kontraktu. Jeśli natomiast zdecyduje się na umowę bezterminową, wówczas będzie mógł go kupić na własność za 299 złotych (płatne z góry).

Cyfrowy Polsat – telewizja internetowa OTT (Cyfrowy Polsat)

Przez pierwsze trzy miesiące klient otrzymuje za darmo pełną ofertę programową, tj. dostęp do ponad 100 kanałów. Później będzie mógł włączać i wyłączać jeden z trzech pakietów podstawowych (Wygodny 25 kanałów za 20 zł/miesięcznie, Komfortowy 42 kanały za 30 zł/miesięcznie, Bogaty 92 kanały za 60 zł/miesięcznie) oraz pakiety dodatkowe premium (Polsat Sport Premium za 30 zł/miesięcznie, Eleven Sports za 15 zł/miesięcznie, HBO i HBO GO za 20 zł/miesięcznie) i tematyczne (Sport za 45 zł/miesięcznie, Filmy i seriale za 20 zł/miesięcznie, Dzieci za 10 zł/miesięcznie).

Telewizja internetowa OTT – pakiety podstawowe (Cyfrowy Polsat)

Aby jednak włączyć jakikolwiek pakiet dodatkowy (premium lub/i tematyczny), musi najpierw wykupić dostęp do wybranego pakietu podstawowego. Wszystkie pakiety dostępne są zarówno w wersji jednorazowej na 30 dni, jak i odnawialnej. Klient dokona zakupu za pośrednictwem dekodera w aplikacji Sklep i zapłaci przez system Dotpay (płatność kartą, BLIKIEM lub doładowana wcześniej „portmonetka”).

Jeśli zaś chodzi o dekoder, to oferuje on również wbudowany moduł DVB-T, dzięki czemu (po podłączeniu anteny) można za darmo oglądać też 28 kanałów bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej, a także dostęp do serwisów online Cyfrowy Polsat GO i HBO GO oraz funkcje reStart (oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku), TimeShift (zatrzymywanie i przewijanie wybranych programów do 3 godzin) i CatchUP (oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji).

Źródło: @Cyfrowy_Polsat, informacja prasowa