Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas PlayStation

A to niespodzianka! Crash Bandicoot 4 już wkrótce zadebiutuje na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S i… Nintendo Switch!

Uwielbiam dzielić się takimi pozytywnymi informacjami! Jedna z ciekawszych gier platformowych zeszłego roku zmierza na nowe platformy. Crash Bandicoot 4 pojawi się nie tylko na nextgenach, ale również na komputerach osobistych i przenośnej konsoli Nintendo.

Reklama

Crash Bandicoot 4 zadebiutuje na PC, PS5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch!

Na tę informację czekało wielu graczy! Najnowsze przygody Crasha Bandicoota już wkrótce ukażą się na komputerach (Battle.net), konsolach nowej generacji, a także Nintendo Switch. Na PlayStation 5 i Xbox Series X|S liczyć możemy na specjalne ulepszenia.

Gra studia Toys for Bob zadebiutuje na wymienionych wyżej nowych platformach już w przyszłym miesiącu – dokładnie 12 marca 2021 roku. Już teraz możecie zaopatrzyć się w preorder gry Crash Bandicoot 4 na Nintendo Switch.

Jeśli zaś posiadacie ostatnią odsłonę Crasha na PlayStation 4 lub Xbox One, to możecie nawet liczyć na darmową aktualizację do wersji na nextgeny! Nie podano jeszcze dokładnych szczegółów, ale wiemy, że w Crash Bandicoot 4 na PS5 i Xbox Series X zagramy w rozdzielczości 4K i 60 FPS. Ponadto czasy ładowania mają także być krótsze.

Nie zapomniano też o słabszej konsoli Microsoftu – Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na Xbox Series S również dostanie specjalne ulepszenia grafiki, m.in. 60 FPS i skalowane 4K.

Z kolei na PlayStation 5 zadbano nawet o pełne wsparcie dla kontrolera DualSense, który wykorzysta swoje specjalne wibracje pada podczas rozgrywki. Na Nintendo Switch na takie luksusy, jak wysoka rozdzielczość i 60 klatek na sekundę, raczej nie mamy co liczyć, ale i tak tą wersją właśnie na tę konsolę jestem najbardziej zainteresowany.

Crash Bandicoot 4 na PlayStation 4 i Xbox One miało swoją premierę 2 października 2020 roku i zdobyło wysokie oceny – i to nie przez sentyment do marki. „Najwyższy czas” to po prostu świetna gra, o bardzo satysfakcjonującym poziomie trudności i z ładną grafiką – bez wątpienia jest to pozycja obowiązkowa dla wielu graczy.