Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas PlayStation

Na to czekało wielu! Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas oficjalnie zapowiedziane

W ciągu ostatnich lat Crash Bandicoot otrzymał dwa świetne odświeżenia kultowych gier w postaci Crash Bandicoot N. Sane Trilogy i Crash Team Racing Nitro-Fueled. Niestety całkowicie nowej odsłony, stworzonej od zera, fani doczekać się nie mogli. Najwyższy Czas by się to zmieniło!

Reklama

Od kilku dni po sieci krążyły pogłoski o całkowicie nowej części przygód charyzmatycznego jamraja — Activision postanowiło nie trzymać już nas dłużej w niepewności i oficjalnie zapowiedziało Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas.

Nadchodzi Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas!

W końcu, po latach możemy powiedzieć to głośno — czwarta część przygód Crasha zmierza na nasze konsole! Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas to stworzona całkowicie od zera nowa odsłona ukochanej przez wielu graczy serii gier zapoczątkowanej w latach 90. przez legendarne studio Naughty Dog.

Reklama

Fabuła nowej gry rozpoczyna się tam, gdzie kończyło się Crash Bandicoot: Warped, czyli w momencie, gdy Neo Cortex, Dr.N.Trophy i Uka Uka stali się rozbitkami na dalekiej planecie. To, co fani z pewnością przywitają z radością to deklaracja producenta, że gra nadal u podstaw będzie stawiać na precyzyjną rozgrywkę, za którą wielu graczy pokochało pierwsze trzy części serii. Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas! dostało już nawet pierwszy zwiastun.

Rozgrywka wygląda całkiem obiecująco, w grze czuć ducha oryginału, ale widać też, że twórcy przygotowują dużo nowych mechanik. Za grę odpowiada studio Toys for Bob, które na swoim koncie ma między innymi świetne Spyro Reignited Trilogy — tak więc o jakość Crash Bandicoot 4 nie powinniśmy się raczej obawiać.

Już teraz wiemy, że w grze pojawią się nowe elementy rozgrywki takie jak bieganie po ścianach, kołysanie się na linach czy ślizganie się po szynach. W notce prasowej zdradzono również że ważną częścią gry będą cztery Maski Kwantowe, które między innymi pozwolą nam manipulować czasem czy biegać po wspomnianych ścianach.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zadebiutuje już 2 października 2020 roku na PlayStation 4 i Xbox One (z późniejszym wsparciem dla Xbox Series X). Przedsprzedaż tytułu już wystartowała. Grę wyceniono w PS Store na 289 zł.

Czekaliście na kompletnie nową grę z Crashem w roli głównej?

Reklama