Co zmienilibyście w tablecie HP TouchPad?

HP TouchPad to bez wątpienia najgorętszy temat tego miesiąca. Po szokującej informacji, że HP nie będzie inwestować w jego system operacyjny, WebOS, późniejszej wyprzedaży na skalę globalną oraz ostatnich wieściach o próbach uruchomienia na nim Androida, TouchPad stał się niezwykle popularnym tabletem, który w ciągu kilkudziesięciu godzin zyskał wielu fanów i właścicieli.

Jego specyfikacja może równać się z Apple iPadem 2 i obejmuje 9.7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024 x 768, dwurdzeniowy procesor 1.2GHz z wydajnym układem graficznym Adreno 220, 512MB pamięci operacyjnej RAM, kamerkę internetową 1.3 MP, Wi-Fi b/g/n, Bluetooth, żyroskop, akcelerometr oraz kompas.

Z dnia na dzień szansa, że użytkownicy tabletu HP TouchPad będą mieli wybór pomiędzy systemami operacyjnymi WebOS i Android, staje się większa. Jednak, ponieważ na tym świecie nie ma rzeczy idealnych, chcemy zadać Wam pytanie: co zmienilibyście w tablecie HP TouchPad? Zmienilibyście mu procesor, wygląd obudowy, dodali aparat cyfrowy? Podzielcie się swoimi pomysłami w komentarzach!