Ważne

HP TouchPad nie zawita do Polski w tym roku, czas się pożegnać?

TouchPad, debiutancki tablet koncernu Hewlett-Packard, najprawdopodobniej nie trafi na polski rynek w tym roku.

Takiej informacji udzielił naszemu redaktorowi, Tomaszowi, przedstawiciel polskiego oddziału firmy na Facebooku. To bardzo zła informacja dla tych, którzy wstrzymywali się z zakupem wymarzonego tabletu do czasu pojawienia się tego urządzenia w naszym pięknym kraju. Opóźniona premiera może zagwarantować TouchPadowi klęskę. Do tego czasu do sprzedaży wejdą urządzenia nowsze, potężniejsze, tańsze i pochodzące od producentów, którzy mają wyrobioną markę w Polsce.

Specyfikacja tabletu Hewlett-Packard TouchPad dorównuje iPadowi 2, Acerowi Iconii Tab A500 i Asusowi Eee Pad Transformer. Przypomnijmy ją i zastanówmy się, czy przyszłoroczna premiera urządzenia w Polsce zakończy się sukcesem, czy też wręcz przeciwnie – klęską.

Tablet wyposażono w 9.7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, 512MB pamięci operacyjnej RAM, dwurdzeniowy procesor Qualcomm 1.2GHz z układem graficznym Adreno 220, Wi-Fi, Bluetooth, żyroskop, akcelerometr, kompas, kamerkę do wideorozmów 1.3Mpx oraz system operacyjny webOS 3.0.

źródło własne

Komentarze

 • eRKa

  “ha, ha, ha ;-) powodzenia!” – …

 • Nomek

  Kolejny raz maja nas gdzies…

 • michał

  ja też mam ich gdzieś

 • ghostCat

  Nie wiem, czy ktokolwiek będzie po tym “tablecie” płakać.

 • Zaku

  Lubie tu wchodzić od czasu do czasu, ale czasem mam wrażenie, że osoby które tu piszą kompletnie nie znają się na tabletach, a karygodnym błędem jest podawanie niepoprawnej specyfikacji! Jak się czegoś nie wie to jest zasada, że albo się o tym nie pisze albo sprawdza. Na stronie interia.pl też jest podana błędna inf. Masz czytaj: http://h41112.www4.hp.com/promo/webos/us/en/tablets/touchpad-specs.html a potem pisz że coś czemuś nie dorównuje…

 • Danek123

  Też nie będzie mi przykro, że ten tablet nie zawita w tym roku na naszym rynku

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona