Co z aktualizacją HTC Flyer do Androida Ice Cream Sandwich? - Tabletowo.pl
Ważne

Co z aktualizacją HTC Flyer do Androida Ice Cream Sandwich?

Tabletowo.pl Co z aktualizacją HTC Flyer do Androida Ice Cream Sandwich? HTC Nowości

HTC Flyer do najnowszych tabletów nie należy. Do jednego worka z najtańszymi lub najbardziej pożądanymi modelami także nie można go włożyć… Jest to po prostu jedno z urządzeń dostępnych na rynku, dzięki któremu klienci mają jeszcze większy wybór. HTC Flyer zostanie przeze mnie zapamiętany głównie jako jeden z niewielu tabletów znanych producentów, który w momencie swojej rynkowej premiery (na początku ubiegłego roku) pracował pod kontrolą Androida 2.3 (z nakładką HTC Sense), zamiast debiutującego w tym samym czasie 3.0 Honeycomb. To posunięcie sprawiło, że na aktualizację do wersji nowszych przyszło nam bardzo długo czekać – warto wspomnieć, że HTC Flyer otrzymał Androida 3.2 dopiero w grudniu… A co z Androidem Ice Cream Sandwich?

Jakiś czas temu opisywaliśmy historię pewnego Francuza, któremu nie spodobały się zmiany, jakie napotkał w Androidzie 3.2, po czym postanowił skontaktować się z biurem obsługi HTC. Telefon odebrał konsultant, który przedstawił niezadowolonemu klientowi dwie możliwości: wgranie starszej wersji systemu lub oczekiwanie na Androida Ice Cream Sandwich. I choć zapewnienie to padło ze strony konsultanta telefonicznego, a nie żadnego wyższego przedstawiciela HTC, podświadomie przyjęliśmy za pewnik, że Android 4.0 zagości na HTC Flyer. Wiele jednak wskazuje na to, że tak nie będzie.

Na oficjalnym blogu tajwańskiego koncernu została opublikowana lista urządzeń, które na pewno dostaną możliwość aktualizacji do najnowszej edycji googlowskiej platformy. Niestety, wśród nich nie znalazł się tablet HTC – Flyer.

Smartfony HTC, które na pewno otrzymają Androida Ice Cream Sandwich:
– HTC DROID Incredible 2,
– HTC Amaze 4G,
– HTC Desire S,
– HTC Desire HD,
– HTC EVO 3D,
– HTC EVO Design 4G,
– HTC Incredible S,
– HTC Sensation,
– HTC Sensation XL,
– HTC Sensation 4G,
– HTC Sensation XE,
– HTC Raider,
– HTC Rezound,
– HTC Rhyme,
– HTC Thunderbolt,
– HTC Vivid.

Wciąż jednak pozostaje iskierka nadziei na „lodową kanapkę” na HTC Flyer. Nikt nigdzie nie zaznaczył przecież, że powyższa lista urządzeń jest ostateczna i nie zostaną dodane do niej kolejne modele (choć w to, niestety, wątpię). Jak tylko uzyskamy kolejne wieści w tej sprawie, na pewno damy znać.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona