Ważne

HTC Flyer wkrótce otrzyma Androida Ice Cream Sandwich

tablet htc flyer

HTC Flyer wszedł na rynek ze smartfonową wersją Androida, co było dość dużym zaskoczeniem w momencie, w którym pozostali producenci prezentowali własne urządzenia z Androidem Honeycomb. Na początku grudnia pojawiła się znacząca aktualizacja, na którą czekało sporo osób, jednak z „plastra miodu” mogli się cieszyć wyłącznie posiadacze droższej wersji – 3G+WiFi. Pozostali dopiero po około miesiącu dostąpili tego zaszczytu.

Wtedy pojawiły się pytania i domysły dotyczące kolejnej aktualizacji Androida – tym razem do wersji Ice Cream Sandwich. Na pewno wiele osób z niecierpliwością oczekuje oficjalnego potwierdzenia tych informacji ze strony HTC. Tego się jeszcze nie doczekaliśmy. Jednak dzięki jednemu z użytkowników z Francji, wiemy więcej.

Nie spodobały mu się zmiany jakie wnosi Android 3.2, postanowił więc zadzwonić do biura obsługi. Zdenerwowanego klienta uspokoił konsultant telefoniczny, dając mu dwie opcje. Pierwsza to oczywiście wysłanie tabletu do serwisu w celu ponownego wgrania starszego oprogramowania. Druga zaś – oczekiwanie na system AICS, z którego posiadacze tabletu będą się mogli cieszyć w pierwszym kwartale tego roku.

Nie wiem jakiego wyboru dokonał wspomniany Francuz, jednak dzięki krótkiej rozmowie telefonicznej, jaką odbył z konsultantem HTC, wiemy, że Flyer otrzyma Ice Cream Sandwich i to już niebawem.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona