Ważne

Android 3.2 Honeycomb dla HTC Flyer – aktualizacja rozpoczęta (update: także w Polsce!)

tablet htc flyer honeycomb

HTC Flyer jest tabletem, który w momencie rynkowego debiutu mógł pracować w oparciu o tabletową wersję Androida (Honeycomb, wtedy jeszcze 3.0), lecz producent zdecydował się zastosować 2.3 Gingerbread z autorską nakładką HTC Sense. Jak donosi htc-hub.com, po kilku miesiącach od pojawienia się urządzenia na rynku, posiadacze tabletu HTC w końcu doczekali się możliwości aktualizacji swoich modelu do Androida 3.2 Honeycomb. Niestety, na razie w wybranych krajach.

Proces aktualizacji urządzeń tajwańskiego producenta rozpoczął się we Francji i w Niemczech (podobno też w Holandii), gdzie tablety w wersji 32GB pamięci i WiFi+3G otrzymują Androida 3.2 jako pierwsze. Proces przebiega bezprzewodowo (OTA), a paczka aktualizacyjna waży 210MB.

Na chwilę obecną nie ma żadnych informacji odnośnie aktualizacji HTC Flyer w Polsce. Można się jednak spodziewać, że proces ten rozpocznie się już niebawem – nie tylko dla modeli wspomnianych wyżej, ale także z mniejszą ilością pamięci i bez 3G.

Jeśli ktoś z Was posiada HTC Flyer i otrzyma aktualizację – będę wdzięczna za informację.

tablet htc flyer

Update:

Polski oddział HTC poinformował na swoim profilu na Facebooku, że aktualizacja dotyczy także posiadaczy tabletów HTC Flyer, zakupionych w Polsce (na razie wersja 3G, 32GB)

źródło

Komentarze

 • Kosa666

  Tylko ciekawe czy po aktualizacji do 3.2 będą działały filmy w HD na YouTubie – po aktualizacji Samsung Galaxy Tab 10.1 – nie działają!!!

  • Hidden

   Zaktualizuj flasha?

   Ciekawe kiedy będzie honeycomb 3.2 dla sgt 10.1 3g…

 • piter

  właśnie zaktualizowałem swojego Flayera… Nie są juz obsługiwane podświetlane ikonki na obudowie (a szkoda) i jak narazie nie mogę się połączyć z PC (tylko ładuje przez USB)

 • morfeusz

  Zainstalowalem 3.2 2dni temu. Fajnie smiga na flayerze. Niektore rzeczy poprawili,niektore rzeczy pogorszyli…

 • :(((((

  Długo broniłem się przed Ipadem…Ale poległem… Reszta sprzętu szkoda kasy i czasu..:(

 • Frosti

  Znajomy ze stanów miał okazje położyć swoje łapki na przedpremierowej wersji Prime’a i tego samego dnia sprzedał Ipada 2 ;)

  Serdecznie pozdrawiam xD

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona