Tylko u nas! Polskie ceny Samsunga Galaxy S10 Lite i Galaxy Note 10 Lite

Tylko u nas! Polskie ceny Samsunga Galaxy S10 Lite i Galaxy Note 10 Lite

Od momentu oficjalnej premiery o smartfonach Samsung Galaxy S10 Lite i Samsung Galaxy Note 10 Lite wiedzieliśmy już niemal wszystko. Niemal, ponieważ w dalszym ciągu brakowało jednego, istotnego szczegółu: sugerowanych, polskich cen detalicznych, w jakich telefony trafią do sprzedaży. Ostatnia zagadka właśnie została rozwiązana.

Tańsze rodzeństwo flagowców

Rzadko zdarza się, że dany producent decyduje się na uzupełnienie danej linii smartfonów o kolejne egzemplarze, zwłaszcza w tak sporym odstępie czasowym od momentu premiery. Tymczasem będziemy mieli do czynienia z sytuacją, w której nowy członek rodziny Galaxy S10 debiutuje niemal równo z premierą serii Galaxy… S20 (premiera już 11 lutego). Debiut późny, jednak mimo wszystko, dość mocno oczekiwany przez fanów Samsunga. Wszystko dlatego, że producent właściwie nie oferował urządzeń z niższej półki flagowców (no, może poza Galaxy S10e). Nowości, zgodnie z przewidywaniami, będą nieco tańsze od ich flagowych odpowiedników.

Tylko u nas! Polskie ceny Samsunga Galaxy S10 Lite i Galaxy Note 10 Lite
Samsung Galaxy S10 Lite

Ceny i warianty kolorystyczne

Zgodnie z informacjami pozyskanymi przez naszą redakcję z zaufanego źródła, Samsung Galaxy S10 Lite zadebiutuje na rynku w cenie 2899 złotych. Dostępny będzie w kolorze czarnym, niebieskim i białym. Z kolei Samsung Galaxy Note 10 Lite będzie, również zgodnie z przypuszczeniami, nieco tańszy. Jego cena początkowa ustalona została na poziomie 2599 złotych, a do sprzedaży na terenie Polski trafi czarna, srebrna i czerwona wersja kolorystyczna najtańszego z notatników.

Tylko u nas! Polskie ceny Samsunga Galaxy S10 Lite i Galaxy Note 10 Lite
Samsung Galaxy Note 10 Lite

Mocne propozycje do trudnego zadania

Galaxy S10 Lite i Galaxy Note 10 Lite to w dalszym ciągu urządzenia o potężnej specyfikacji technicznej i pełne najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, w dodatku ozdobione charakterystyczną wyspą na aparaty, która może być najmodniejszym rozwiązaniem stylistycznym w 2020 roku. Przyjdzie im się jednak zmierzyć z konkurencją, która ten segment rynku ma już mocno obsadzony.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Warto wspomnieć o, chociażby, Huawei P30 czy Sony Xperii 5, którą coraz częściej można kupić za cenę sporo poniżej 3000 złotych, a to dopiero początek. Rywalem cenowym dla nowych Samsungów będzie jeden z najlepszych telefonów 2019 roku – OnePlus 7 Pro, nie odpuści również Xiaomi ze swoim Mi Note 10. Walka o portfele klientów może być bardzo wyczerpująca, jednak z ich perspektywy to dobra, jeśli nie bardzo dobra wiadomość.

Jeśli planujecie zakup jednej z nowości Samsunga – pochwalcie się w komentarzach :).

PS. Przypomnę tylko, że nasze ostatnie ekskluzywne informacje na temat cen Galaxy A51 i Galaxy A71 w Polsce znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Nie sądzę, by w tym przypadku miało być inaczej :)

Źródło: własne