Cena HTC Flyer bez 3G to 480 funtów?

Na ostatniej konferencji HTC, na której został zaprezentowany smartfon HTC Sensation (btw. co sądzicie na jego temat?), przedstawiciele producenta zapowiedzieli datę wejścia do sprzedaży w Europie swojego pierwszego tabletu internetowego. I tak, dowiedzieliśmy się, że HTC Flyer pojawi się na półkach sklepowych na Starym Kontynencie 9 maja. Najnowsze informacje wskazują jednak na to, że w Wielkiej Brytanii data ta przesunie się o ponad tydzień – do 17 maja. Jak będzie w pozostałej części Europy – na razie nie wiadomo.

Ale nie ukrywam, że najbardziej interesuje mnie cena HTC Flyer. Od dłuższego czasu pojawia się mnóstwo spekulacji na ten temat, ale żadnych oficjalnych wieści od samego producenta wciąż nie ma. Można mieć nadzieję, że podawane teraz kwoty są zawyżane… Ale jak jest naprawdę, przekonamy się za niecały miesiąc.

Tymczasem HTC Flyer pojawił się w sprzedaży na stronie brytyjskiego PC World. Cena modelu z 3G i 32GB pamięci to 599,99 funtów (ok. 2700 złotych), natomiast bez 3G i z 16GB pamięci – 479,99 funtów (ok. 2160 złotych). Potwierdzają się więc wcześniejsze informacje, z których wynikało, że wersja z 3G będzie kosztowała 669 euro (ok. 2650 zł), a bez 3G – 499 euro (ok. 2000 zł).

Ktoś z Was czeka na premierę HTC Flyer w Polsce?

źródło