HTC Flyer w Europie od 9 maja - Tabletowo.pl

HTC Flyer w Europie od 9 maja

Tabletowo.pl HTC Flyer w Europie od 9 maja Nowości

12 kwietnia 2011 roku zapisze się w historii świata nowych technologii ze względu na dwa wydarzenia. Pierwszym była konferencja Nokii, na której zaprezentowano dwa smartfony: biznesową Nokię E6 i multimedialną Nokię X7. Drugim natomiast event HTC, gdzie poznaliśmy smartfona HTC Sensation. Podczas trwania drugiej z konferencji, przedstawiciele tajwańskiego producenta zdradzili datę wejścia tabletu HTC do sprzedaży. Teraz już możemy oficjalnie powiedzieć, że HTC Flyer trafi na półki sklepowe w Europie 9 maja.

Wciąż jednak nie wiadomo kiedy tablet zawita do sprzedaży w Polsce, bo przecież często bywa tak, że polska premiera danego urządzenia ma miejsce długo po europejskiej. Jak tylko się czegoś dowiemy w tym temacie – damy znać.

Z drugiej jednak strony nie wiem czy ktokolwiek z Was jest zainteresowany tym modelem po pojawieniu się informacji na temat ceny HTC Flyer. Wersja z 3G ma kosztować 669 euro (ok. 2650 złotych), natomiast bez 3G – 499 euro (ok. 2000 złotych).

Warto przypomnieć parametry techniczne HTC Flyer. Sercem urządzenia pracującego w oparciu o Androida z autorską nakładką HTC Sense jest jednordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,5GHz, mający do dyspozycji 1GB pamięci RAM i 32GB pamięci wewnętrznej. Tablet został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, kamerkę do połączeń wideo 1,3 Mpix, aparat o rozdzielczości 5 Mpix, GPS, WiFi oraz baterię o pojemności 4000 mAh.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona