Ważne

HTC Flyer w Europie od 9 maja

12 kwietnia 2011 roku zapisze się w historii świata nowych technologii ze względu na dwa wydarzenia. Pierwszym była konferencja Nokii, na której zaprezentowano dwa smartfony: biznesową Nokię E6 i multimedialną Nokię X7. Drugim natomiast event HTC, gdzie poznaliśmy smartfona HTC Sensation. Podczas trwania drugiej z konferencji, przedstawiciele tajwańskiego producenta zdradzili datę wejścia tabletu HTC do sprzedaży. Teraz już możemy oficjalnie powiedzieć, że HTC Flyer trafi na półki sklepowe w Europie 9 maja.

Wciąż jednak nie wiadomo kiedy tablet zawita do sprzedaży w Polsce, bo przecież często bywa tak, że polska premiera danego urządzenia ma miejsce długo po europejskiej. Jak tylko się czegoś dowiemy w tym temacie – damy znać.

Z drugiej jednak strony nie wiem czy ktokolwiek z Was jest zainteresowany tym modelem po pojawieniu się informacji na temat ceny HTC Flyer. Wersja z 3G ma kosztować 669 euro (ok. 2650 złotych), natomiast bez 3G – 499 euro (ok. 2000 złotych).

Warto przypomnieć parametry techniczne HTC Flyer. Sercem urządzenia pracującego w oparciu o Androida z autorską nakładką HTC Sense jest jednordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,5GHz, mający do dyspozycji 1GB pamięci RAM i 32GB pamięci wewnętrznej. Tablet został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, kamerkę do połączeń wideo 1,3 Mpix, aparat o rozdzielczości 5 Mpix, GPS, WiFi oraz baterię o pojemności 4000 mAh.

źródło

Komentarze

 • Ris

  W tej cenie mogą zapomnieć. Mimo, że prezentuje się bardzo dobrze.

 • Login

  Flyer trafi do węższej grupy klientów, pod względem sprzętowym nie prezentuje się bardzo dobrze a jedynie dobrze, jednak uważam że ten tablet jest najbardziej funkcjonalny z pośród wszystkich, jednak tylko bazuje na yt, a szkoda…

  • ja

   ma lepszego konkurenta: BB Playbook

   • Ja-Gaar

    zaden konkurent, bo jak na razie Playbook to tylko duzy ekran dla telefonu BB.

    dopoki sie nie dorobi wlasnego modulu 3G.

 • Ja-Gaar

  Angielski Amazon pisze o 5 maja.

  Co mi tam, zamiast na wakacje w tym roku, kupię sobie Flyera. ;-P

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona