Cena HTC Flyer bez 3G to 499 euro - Tabletowo.pl

Cena HTC Flyer bez 3G to 499 euro

Tabletowo.pl Cena HTC Flyer bez 3G to 499 euro Nowości Plotki / Przecieki

HTC Flyer to jeden z nielicznych ciekawych tabletów internetowych zaprezentowanych podczas targów MWC 2011 w ubiegłym tygodniu. Jakiś czas po prezentacji modelu pojawił się on w przedsprzedaży na Amazon w cenie 669 euro. Dziś redakcja TabletBlog.de dotarła do innego sklepu internetowego – Cyberport, w którym można nabyć (a raczej zamówić, bo na razie „termin dostawy jest nieznany”) HTC Flyer w wersji bez 3G za 499 euro (w przeliczeniu daje to ok. 2000 złotych). Dla osób, którym 3G nie jest potrzebne do szczęścia (a wśród Czytelników Tabletowo są takowe), jest to chyba całkiem znośna cena – dajcie znać w komentarzach co sądzicie na jej temat.

Oczywiście trzeba pamiętać, że na razie HTC nie zabrało oficjalnego stanowiska w sprawie ceny Flyer – zarówno w wersji z 3G, jak i z samym WiFi. Trzeba jeszcze trochę poczekać, a wszystko stanie się jasne. A ja już się nie mogę doczekać redakcyjnych testów Flyer... :)

Warto przypomnieć parametry techniczne HTC Flyer. Sercem urządzenia pracującego w oparciu o Androida 2.4 z autorską nakładką HTC Sense jest jednordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,5GHz, mający do dyspozycji 1GB pamięci RAM i 32GB pamięci wewnętrznej (którą można rozszerzyć dzięki obecności slotu kart microSD).

Tablet został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, kamerkę do połączeń wideo 1,3 Mpix, aparat o rozdzielczości 5 Mpix, GPS, WiFi oraz baterię o pojemności 4000 mAh.

Poniżej krótka prezentacja HTC Flyer nagrana przeze mnie podczas MWC 2011:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona