Cena HTC Flyer - potwierdza się koszmar - Tabletowo.pl

Cena HTC Flyer – potwierdza się koszmar

Tabletowo.pl Cena HTC Flyer - potwierdza się koszmar Nowości Plotki / Przecieki

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja o rozpoczęciu przedsprzedaży HTC Flyer w niemieckim Amazon w cenie 669 euro (ok. 2650 złotych). Wtedy można było mieć nadzieję, że ostateczna cena HTC Flyer może się różnić od wspomnianej. Niestety, inny sklep – tym razem Carphone Warehouse, potwierdza cenowy koszmar związany w pierwszym tabletem HTC.

Rzecz tyczy się tego, że cena HTC Flyer jest zdecydowanie za wysoka! Wspomniany sklep życzy sobie za ten tablet (w wersji z 3G i WiFi) aż 600 funtów (w przeliczeniu daje to ok. 2700 złotych).

Takiej ceny nie usprawiedliwia ani logo na obudowie, ani 7-calowy ekran, ani procesor o częstotliwości taktowania 1,5GHz, ani nawet autorska nakładka HTC Sense na Androida, która zbiera wśród recenzentów całkiem niezłe opinie.

Oczekiwana data pojawienia się modelu na rynku według wspomnianego sklepu to początek maja bieżącego roku. Szczegóły dotyczące parametrów technicznych tabletu znajdziecie tutaj.

Warto dodać, że cena HTC Flyer bez 3G ma wynosić 499 euro (ok. 2000 złotych).

Tabletowo.pl Cena HTC Flyer - potwierdza się koszmar Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona