Call of Duty Cold War Warzone Sezon Drugi
Call of Duty Cold War Warzone (fot. Activision)

Do Call of Duty: Black Ops Cold War i Warzone zmierza sporo nowości, w tym nowy tryb zombie

Pomimo dość chłodnego przyjęcia Call of Duty: Black Ops Cold War przez fanów serii, gra finalnie okazała się dla Activision sporym sukcesem. Nowy CoD stał się jedną z najchętniej kupowanych gier 2020 roku, co dodatkowo zmobilizowało twórców do aktywnego wspierania i rozwijania swojego tytułu.

Drugi sezon Call of Duty: Black Ops Cold War/Warzone

Decyzja Activision w postaci połączenia rozwoju Black Ops Cold War i Warzone przynosi coraz lepsze rezultaty. Obydwie gry rozwijane są na równi, dzięki czemu posiadacze zarówno płatnego Call of Duty: Black Ops Cold War, jak i darmowego Warzone mogą liczyć na ciągłe aktualizacje zawartości.

Jeszcze w tym miesiącu, dokładnie 25 lutego, wystartuje drugi sezon Call of Duty: Black Ops Cold War i Warzone, który zafunduje graczom tonę nowych atrakcji. Najwięcej zyskają oczywiście posiadacze Cold War, ale i gracze Warzone mogą liczyć na spory zastrzyk nowości.

Precyzując – do Call of Duty: Warzone zawitają dwa nowe tryby: Resurgence Extreme i Exfiltration. Do tego na mapie Verdansk pojawi się nowa zawartość. Z kolei takie elementy, jak nowa broń czy operatorzy, będą oczywiście współdzielone z Cold War – tak samo, jak nowe wydarzenie Zombies Outbreak.

A jak już o Call of Duty: Black Ops Cold War mowa – tu pojawi się więcej nowego, aż trzy nowe mapy, dwa tryby gry i nowości związane z trybem zombie. Bardzo ciekawie wygląda również kontynuacja historii Dark Aether i mam nadzieję, że twórcy będą kontynuować rozwój gry właśnie w ten sposób.

Call of Duty Cold War Warzone Sezon Drugi

Nie zapomniano też o uwielbianej przez twórców gier wieloosobowych przepustce sezonowej, która pomóc nam może w zdobyciu nowych przedmiotów.

Jak wspominałem, dodawanie zawartości rozpocznie się 25 lutego na wszystkich dostępnych platformach, czyli PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X|Series S.