Call of Duty Black Ops - Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War z trybem zombie. Zobaczcie, jak to będzie wyglądać

Call of Duty i zombie – jeżeli są wśród Was fani takiego połączenia, to na pewno ucieszy Was wiadomość o trybie, w którym ponownie porozwalamy głowy trupom. A zrobimy to nawet w pozostałościach nazistowskiego bunkra.

Przyznam się, że nigdy wcześniej nie próbowałem tego trybu, chociaż jestem fanem zombie. Samą serię Call of Duty lubię przede wszystkim z powodu Modern Warfare, o Black Ops otarłem się może raz. Ale nie wątpię, że tryb zombie ma całą rzeszę fanów, która wprost nie może się doczekać. W końcu Call of Duty żyje przede wszystkim trybem wieloosobowym.

Zombie w Call of Duty tak samo ważne jak reszta

Studio odpowiedzialne za Call of Duty: Black Ops Cold War – Treyarch, udostępniło w sumie trzy wideo na temat nadchodzącego trybu zombie. Pierwsze to najzwyczajniej w świecie jego zapowiedź, drugie wdaje się w szczegóły, a trzecie to intro do wspomnianego nazistowskiego bunkra.

Tryb zombie w Call of Duty: Black Ops Cold War to tryb kooperacyjny. Zagrać ze sobą będą mogli gracze z różnych platform, dzięki opcji cross-play.

Fabuła trybu skupi się na rywalizacji pomiędzy grupą Requiem a Omega Group. Konflikt to tak naprawdę sztampa, w końcu nie po raz pierwszy słyszymy o walce Amerykanów z Sowietami. W całej tej historii poznamy jednak zupełnie nowe postaci i wątki fabularne, ale nie zabraknie znanych twarzy.

Tego, czym zajmiemy się w samej rozgrywce, nie trzeba tłumaczyć. Pozabijamy trochę zombie. I będzie to tryb, który jest tak samo istotny, jak pozostałe. To znaczy, że wszystkie poczynione postępy wliczą się do przepustki sezonowej.

Call of Duty Black Ops - Cold War

Tak więc nic nie tracimy na grze w trybie zombie, a nawet zyskujemy. Wystarczy, że na końcu każdej rozgrywki dotrzemy do helikoptera. Wtedy czekają na nas dodatkowe nagrody. Ale w momencie przybycia wsparcia, gra staje się o wiele trudniejsza.

Postrzelamy niebawem

Call of Duty: Black Ops Cold War będzie mieć swoją premierę 13 listopada 2020 roku na konsolach obecnej i następnej generacji, czyli PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Gra trafi również na PC.

Osoby, które zamówiły swoją kopię, otrzymują dostęp do otwartej bety gry. Bądźcie uważni. Pierwszy dostęp w tym miesiącu zaplanowano na 8-9 października. Dla graczy na PlayStation 4 zdarza się, że zagrać można zupełnie za darmo.