Trwa darmowy weekend z wersją alfa gry Call of Duty: Black Ops Cold War na PS4. Warto zagrać!

Nie możecie doczekać się premiery najnowszej części serii Call of Duty: Black Ops? Jeśli tylko jesteście w posiadaniu konsoli PlayStation 4, w wersję alfa możecie zagrać już teraz. Za darmo!

Sprawdźcie sami, czy warto czekać na premierę

Darmowy weekend z Call of Duty: Black Ops Cold War to świetna okazja ku temu, by samodzielnie przekonać się, co najnowsza odsłona Call of Duty zaoferuje graczom w momencie premiery.

W ramach przyznanego dostępu można, między innymi, sprawdzić rozgrywkę w trybie multiplayer w następujących konfiguracjach: Team Deatchmach, Kill Confirmed i Domination. Do dyspozycji chętnych testerów oddane zostaną trzy mapy: Miami, Moskwa i Satellite.

Call of Duty: Black Ops Cold War
fot. Activision

Pamiątka dla każdego

Każdy uczestnik darmowego weekendu może liczyć na pamiątkowy Calling Card do wykorzystania w Modern Warfare, Warzone i Black Ops Cold War (po premierze gry).

Call of Duty: Black Ops Cold War
fot. Activision

Darmowy weekend – do kiedy

Darmowy weekend z wersją alfa Call of Duty: Black Ops Cold War rozpoczął się w piątek o godzinie 19:00 i potrwa do 19:00 w niedzielę. Pozwoli to na spędzenie ładnych kilku godzin we wczesnej wersji rozwojowej gry.

Call of Duty: Black Ops Cold War
fot. Activision

Warto spróbować!

Niech jednak nikogo nie zraża fakt, że wersja alfa jest mocno okrojona w stosunku do docelowej. Dodatkowo, z uwagi na etap produkcji, mogą przytrafiać się w niej mniejsze i większe błędy. Darmowe testy służą między innymi temu, by tego typu problemy zidentyfikować i wyeliminować przed premierą. Grając, jednocześnie pomagamy twórcom w udoskonaleniu gry.

https://www.youtube.com/watch?v=dj4F0Z1bf58

Co istotne, darmowy weekend, w przypadku graczy z Polski, nie wymaga posiadania subskrypcji PlayStation Plus. Wystarczy jedynie pobrać grę dostępną w PlayStation Store. Do tego celu przyda się około 25 gigabajtów wolnej przestrzeni dyskowej na konsoli.

W ubiegłym roku osobiście uczestniczyłem w darmowych testach Call of Duty: Modern Warfare, podczas których gra zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, a pełna wersja tylko je potwierdziła. Czy w tym przypadku będzie podobnie? Sprawdźcie sami!